Як виграти джекпот Супер Лото: статистика та поради експертів.

Виграти джекпот Супер Лото бажає кожен українець, який хоч раз грав у лотерею. На цьому тиждні джекпот Супер Лото перейшов нову рекордну відмітку у 30 мільйонів гривень. У матеріалі поговоримо, чому так довго тримається і як його підкорити. Для тих, хто дочитає до кінця, метод-бонус підбору виграшних номерів.

Трохи фактів: правила гри у Супер Лото.

Це тиражна лотерея, яка проходить двічі на тиждень. Щоб зірвати головний приз, необхідно вгадати всі 6 кульок, які обере лототрон з-поміж 52, що обертаються всередині машини. Та гроші можна отримати і за менше кількість вгаданих номерів. Шанси отримати збіг усього двох чисел набагато більший, ніж 6-ти.

Ймовірність виграшу Супер Лото:

Загальний шанс виграти у Супер Лото складає 1:7. Мінімальний приз – 20 гривень, а джекпот складає 30 000 000. Призи за 3, 4 і 5 вгаданих номерів розраховуються автоматично кожного тиражу. Суми залежать від кількості гравців, що отримали такий збіг, і загальної кількості придбаних білетів. Детальніше про виграші у табличці нижче.

Порівняння Супер Лото з іншими відомими лотереями.

Прискіпливий читач-гравець підмітить, що шанси отримати головний приз зовсім не великі. Всі 6 номерів дійсно вгадати не просто. З іншого боку – відсутні будь-які бонусні кульки, помножувачі, які впливають на вартість білету і ще більше ріжуть шанси. Достатньо однієї простої комбінації, щоб взяти участь у перегонах за великими грошима.

Знавці, як завжди, зауважать, що у розвинених країнах джекпоти більші, зривають їх частіше і, взагалі, там нас немає і тому все краще. Що ж, для початку погляньте у табличку.

А ще візьміть до уваги курси валют та кількість гравців, які постійно купують білети по всьому світу. Це звичайна математика – більше гравців, тобто залучених комбінацій, продукує значно більшу кількість виграшів різних категорій.

Як підвищити ймовірність виграшу у Супер Лото.

Виграш у лотерею – справа чистої випадковості. Не одне десятиріччя люди сушать голови над тим, як вгадати номери і отримати бажаний приз. Та способів передбачити дії лототрона не існує. Проте є варіанти збільшення ймовірності попадання у бажану ціль:

  1. Системна гра:
    Повна система;
    Неповна система на декілька ключових номерів.
  2. Велика кількість комбінацій.

Про всі методи ми неодноразово писали раніше. Єдиний мінус – суттєве збільшення витрат на кожну конкретну гру. Адже кожна додаткова комбінація коштує, як і попередня, 15 гривень.

До речі, гра за системою не одноразово давала свої результати не тільки у Супер Лото, а і в Лото Максима.

Почитати всі історії переможців можна в однойменному розділі нашого блогу.

Що ще можна зробити для виграшу Супер Лото.

Більшість гравців долучають різноманітні способи підвищення виграшності, окрім вищезгаданих. Вони вдягають особливий одяг та відповідально трактують свої сни. Популярними серед «старожилів лотерей» є різноманітні методи аналізу чисел чи навіть комбінацій. Минулого разу розповідали про підрядні та обернені пари. В матеріалі, як приклад, наведено Лото Максима, але все так само можна застосувати і до Супер Лото.

Нижче розказуємо про обіцяний на початку бонус.

Метод Клауса Джоула.

За твердженням автора він виграв у лотерею близько 50 разів (редакція не змогла перевірити дану інформацію). За цей час він розробив особливу стратегію перемоги. Коротко опишемо її сутність.

Гравцю необхідно усамітнитися та повністю розслабитися. Автор рекомендує уявити, що життя – це потяг або автобус, а дні – зупинки по дорозі. Слід прикинути кількість днів до найближчого розіграшу і вийти у потрібному місці. Наприклад, сьогодні – понеділок, а тираж Супер Лото – у середу. Ви проїхали вівторок і вийшли у середу, тобто на другій зупинці. Далі – найцікавіше.

На пероні варто знайти кіоск і купити свіжий номер газети або включити телеканал Київ о 22.55 і передивитися тираж… А потім знову сісти у потяг і повернутися у сьогодення. Дістаньте свою картку або зайдіть на сайт і позначте побачені виграшні номери. Готово!

Щоправда, Клаус стверджує, що з першого разу може і не вийти. Потрібна практика і постійні вправляння у візуалізації.

А як ви обираєте числа для гри? Ви придбали білети на новий тираж Супер Лото?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *