Як обрати номери для гри: 7 порад на кожен день.

З чого починається числова лотерея? Відповідь проста. Як і математика, лотерея починаєтеся з чисел. Вони скрізь: у картці для заповнення, видруковані на білеті або зображені на екрані, написані на кульках у лототроні і, нарешті – складають комбінацію перемоги.

Теорія математики

Цікаво! У перекладі з арабської «цифра» означає «нуль».

Та сьогодні слово «цифра» застосовується до всіх натуральних чисел від 0 до 9, а їх різноманітні комбінації можуть утворити будь-яке відоме число.  З давнини люди надавали їм особливого значення. Якісь комбінації відомі як щасливі, інші пророкують невдачі, а деякі – навіть смерть. У статті розглянемо найпоширеніші математичні забобони.

Щасливі числа.

На такі припадає найбільше позначок у лотерейних білетах. Гравці залюбки відмічають свої улюблені номери, складають із них особливі комбінації та покладають великі надії. Нижче розглянемо найпопулярніші.

Сімка.

Найпопулярніша цифра на всі випадки. Згідно з різними опитуваннями, її вважає щасливою велика кількість людей. Та й у повсякденності вона оточує нас скрізь. 7 днів у тижні, 7 кольорів веселки, 7 нот, 7 чудес у світі, 7 періодів таблиці Менделєєва. Сума протилежних сторін грального кубика завжди дорівнює 7. У різні часи сімці також приписували різноманітні магічні властивості, оповиваючи шармом невизначеності та зарозумілості.

Від сімки походять й інші поширені щасливі числа – 14, 21. Підбираючи номери для гри у Супер Лото, Лото Максима або КЄНО, можна і далі продовжити цей ряд везіння 28, 35, 42, 49, 56, 63, 70, 77.

П’ятий елемент.

5 вважається цифрою досконалості. У практиці алхіміків є п’ять основних стихій: вогонь, вода, земля, повітря та ефір. Люди мають по 5 пальців на руках та на ногах. На Землі існує 5 материків, на яких постійно проживають люди: Євразія, Африка, Південна та Північна Америки, Австралія. Раніше у школах навчались за п’ятибальною системою.

Трійка.

Нумерологи вважають, що 3 природним чином притягує гроші. Трійка їх без зусиль отримує та легко прощається із ними. Це число везіння та доброзичливості. Цікаво, що дев’ятку, яка містить тричі по три, вважають символом прощення та безкорисливості, а 6, яка має лише двічі по три, – знаком відповідальності та допомоги.

Улюблене число Шелдона Купера.

У головного героя комедійного серіалу «Теорія великого вибуху» свої уподобання. Для тих, хто не в курсі, це сітком про життя надто розумного студента – фізика. За його думкою, 73 – так званий «Чак Норріс усіх чисел». Цьому він дає декілька пояснень. Це 21-е просте число (тобто ділиться тільки на 1 і на самого себе), а його віддзеркалення – 37 – 12-те просте число. До того ж у їх написанні присутні щасливі 7 і 3.

Номер 73 можна використати лише у лотереї КЄНО, а от 37 можна ще відмітити у Супер Лото та Лото Максима.

Нещасливі знаки.

Якщо певні номери, люди із задоволенням відмічають у білетах, то деяких більшість намагається уникати. Вважається, що вони приносять невдачу. Одні не люблять у цілому світі, а другі – лише в окремих країнах.

Чортова дюжина.

З тринадцяткою пов’язано чимало забобонів та різноманітних легенд. За поширеною версією 13-тим апостолом Таємної вечері був Юда, який і зрадив Ісуса. Передсуди досягли такого масштабу, що у багатьох готелях та будинках по всьому світу відсутні цілі поверхи із номером 13.

Італійські традиції.

Мешканці Апеннінського півострова викреслили зі списків своєї прихильності 17. Воно навіює їм думки про смерть та потойбічний світ, що пов’язано ще з давньоримськими віруваннями.

Четвіркофобія сходу.

4 у жителів Кореї, Японії та Китаю асоціюється із суцільним негативом. А річ у тому, що його написання дещо схоже з написанням ієрогліфу «смерть». Упередження настільки поширені, що на азійських вулицях відсутні будинки не тільки номером із 4, а будь-які числа, що закінчуються четвіркою.

А у вас є улюблені числа? Які, зазвичай, обираєте у білеті? Постійні комбінації, ставите навмання чи довіряєте автоматичному генератору? Поділяться своїми історіями у коментарях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *