Як вибрати номери для лотереї: 7 порад на кожен день

З чого починається числова лотерея? Відповідь проста. Як і математика, лотерея починаєтеся з чисел. Вони скрізь: у картці для заповнення, видруковані на білеті або зображені на екрані, написані на кульках у лототроні і, нарешті – складають комбінацію перемоги.

Як вибрати номери для лотереї: 7 порад на кожен день

Як вибрати номери для лотереї: 7 порад на кожен день

Теорія математики

Цікаво! У перекладі з арабської «цифра» означає «нуль».

Та сьогодні слово «цифра» застосовується до всіх натуральних чисел від 0 до 9, а їх різноманітні комбінації можуть утворити будь-яке відоме число.  З давнини люди надавали їм особливого значення. Якісь комбінації відомі як щасливі, інші пророкують невдачі, а деякі – навіть смерть. У статті розглянемо найпоширеніші математичні забобони.

Які номери можна назвати щасливими?

На такі припадає найбільше позначок у лотерейних білетах. Гравці залюбки відмічають свої улюблені лотерейні номери, складають із них особливі комбінації та покладають великі надії. Нижче розглянемо найпопулярніші.

Сімка.

Найпопулярніші номери лотереї на всі випадки – номери з 7. Згідно з різними опитуваннями, її вважає щасливою велика кількість людей. Та й у повсякденності вона оточує нас скрізь. 7 днів у тижні, 7 кольорів веселки, 7 нот, 7 чудес у світі, 7 періодів таблиці Менделєєва. Сума протилежних сторін грального кубика завжди дорівнює 7. У різні часи сімці також приписували різноманітні магічні властивості, оповиваючи шармом невизначеності та зарозумілості.

Від сімки походять й інші поширені щасливі числа – 14, 21. Підбираючи номери для гри у Супер Лото, Лото Максима або КЄНО, можна і далі продовжити цей ряд везіння 28, 35, 42, 49, 56, 63, 70, 77.

П’ятий елемент.

5 вважається цифрою досконалості. У практиці алхіміків є п’ять основних стихій: вогонь, вода, земля, повітря та ефір. Люди мають по 5 пальців на руках та на ногах. На Землі існує 5 материків, на яких постійно проживають люди: Євразія, Африка, Південна та Північна Америки, Австралія. Раніше у школах навчались за п’ятибальною системою.

Трійка.

Нумерологи вважають, що 3 природним чином притягує гроші. Трійка їх без зусиль отримує та легко прощається із ними. Це число везіння та доброзичливості. Цікаво, що дев’ятку, яка містить тричі по три, вважають символом прощення та безкорисливості, а 6, яка має лише двічі по три, – знаком відповідальності та допомоги.

Улюблене число Шелдона Купера

Улюблене число Шелдона Купера

У головного героя комедійного серіалу «Теорія великого вибуху» свої уподобання. Для тих, хто не в курсі, це сітком про життя надто розумного студента – фізика. За його думкою, 73 – так званий «Чак Норріс усіх чисел». Цьому він дає декілька пояснень. Це 21-е просте число (тобто ділиться тільки на 1 і на самого себе), а його віддзеркалення – 37 – 12-те просте число. До того ж у їх написанні присутні щасливі 7 і 3.

Номер 73 можна використати лише у лотереї КЄНО, а от 37 можна ще відмітити у Супер Лото та Лото Максима.

Нещасливі знаки

Якщо певні лотерейні номери, люди із задоволенням відмічають у білетах, то деяких більшість намагається уникати. Вважається, що вони приносять невдачу. Одні не люблять у цілому світі, а другі – лише в окремих країнах.

Чортова дюжина

З тринадцяткою пов’язано чимало забобонів та різноманітних легенд. За поширеною версією 13-тим апостолом Таємної вечері був Юда, який і зрадив Ісуса. Передсуди досягли такого масштабу, що у багатьох готелях та будинках по всьому світу відсутні цілі поверхи із номером 13.

Італійські традиції

Мешканці Апеннінського півострова викреслили зі списків своєї прихильності 17. Воно навіює їм думки про смерть та потойбічний світ, що пов’язано ще з давньоримськими віруваннями.

Італійські традиції

Четвіркофобія сходу.

4 у жителів Кореї, Японії та Китаю асоціюється із суцільним негативом. А річ у тому, що його написання дещо схоже з написанням ієрогліфу «смерть». Упередження настільки поширені, що на азійських вулицях відсутні будинки не тільки номером із 4, а будь-які числа, що закінчуються четвіркою.

Числа – дати народження

Числа – дати народження

Виграти джекпот також допоможуть дати народження, якщо їх використовувати як номери лотереї. Це підтверджують переможці УНЛ. Наприклад, один із джекпотистів Лото Максима 8 років ставив на ту саму комбінацію і виграв джекпот. Його комбінація завжди складалася з таких чисел:

«5» – день народження дружини гравця, «6» – його день народження, «13» – день народження дочки, «24» – день народження сина, «38» – вік дружини, на момент виграшу в лотерею, «36» – вік переможця. Також він додав число «18» – день їхнього одруження.

Також можна обирати дні народження не лише рідних та близьких, а й відомих людей. Цікава історія трапилася із сімейною парою зі Сполучених Штатів Америки: вони вписали у квиток дату народження Барака Обами та виграли 200 тисяч доларів. Ще гравці часто використовують не тільки дні, а й місяці та роки.

Є й інший бік медалі у виборі номера лотереї, опираючись на дні народження. Про неї говорить американець Річард Лустіг у своїй книзі «Дізнайтеся, як збільшити свої шанси на виграш у лотерею».

У виданні досвідчений гравець у лотереї ділитися порадами, як виграти у лотерею. Лугіст вважає, що числа, які є в датах значущих для людей подій, дні народження, наприклад, зосереджується в діапазоні від 1 до 31, і якщо на них ставити, то шанси виграти великі суми малі. Тому що багато хто вибирає подібні числа і є більша ймовірність, що у разі виграшу їм потрібно ділитися ще й з іншими переможцями. Він рекомендує вибирати числа більш як 31, це не збільшить ваших шансів на виграш, але підвищить ваші шанси ні з ким не ділитися призом.

Які номери обирати вирішувати все ж таки вам. Це просто ще одна думка, теорія, яку знову ж таки спростовують переможці. Наприклад, гравець із Тернополя, який виграв 15 200 000 гривень у Супер Лото, вписував у квитки роки народження знайомих. А Сергій Михайлович, який виграв 107 840 гривень, відзначав у квитку дні народження близьких йому людей, важливі дати свого життя та цифри, що запали йому у серце.

А у вас є улюблений набір виграшних номерів лотереї? Які, зазвичай, обираєте у білеті? Постійні комбінації, ставите навмання чи довіряєте автоматичному генератору? Поділяться своїми історіями у коментарях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *