Значення чисел Життєвого Шляху

У минулому матеріалі ми вже розповідали про визначення чисел Життєвого шляху. Коротко нагадаємо, що воно таке і дамо характеристику кожному числу.

Прихильники нумерології вважають число Життєвого Шляху найголовнішим показником, який відповідає за таланти та схильності, долю та місію. Визначити його дуже просто. Необхідно порахувати суму усіх цифр дати народження та звести до одного просто числа методом додавання. Використати його можна для вибору номерів у будь-якій лотереї – Супер Лото, Лото Трійка, КЄНО та Лото Максима.

Наприклад, дата народження – 24.10.1994

2+4+1+1+9+9+4 = 30

3+0 = 3

Отже, число Життєвого Шляху нашого уявного гравця 3. Що воно означає, дивіться нижче. А от для гри у лотерею знадобиться не тільки 3, а і 30 та будь-які інші ваші улюблені номери.

1. Індивідуальність – ключове слово до вашого Життєвого шляху. Ви оригінальна та ініціативна особистість. Лідер, а не підлеглий, тому можете досягти успіху у власному бізнесі, або як керівник чи директор. Вам не подобається виконувати накази інших. Ви амбітні, рішучі, ведете активний спосіб життя. У вас є впевненість у собі, почуття гумору, гордість та сила волі. Негативні вібрації: егоїзм, хвалькуватість, самовдоволення та лінощі.

2. Співпраця. Ви працюєте краще у групі чи з партнером. Гарний посередник, думаєте про інших. Успіх складається із безкорисливої допомоги іншим. Ви дипломатичні та миролюбні, маєте гарне почуття ритму. Намагаєтесь вдаватися до подробиць навіть у незначній роботі. Сім’я та оселя для вас дуже важливі. Негативні якості: надмірна чутливість, відмова від допомоги, низька самооцінка, не бажання ризикувати.

3. Приємний. Ви азартна, щаслива та творча особистість. Має різноманітні інтереси та багато енергії. Наділені оптимізмом, розумом та лідерськими амбіціями. У вас є потреба у самовираженні, оскільки володієте талантом красномовства. Це може виявлятися у письменницькому, акторському чи ораторському мистецтві, співах та дикції. У вас гарна інтуїція та розвинена уява. Негативні характеристики: надмірна критичність, нетерпіння, схильність до пліток та ревнощів.

4. Організованість та практичність. Ви чесна, щира та серйозна людина, маєте терпіння та свідомий підхід, старанність та сталість. Берете на себе відповідальність, інші шукають у вас підтримки та захисту. Прагнете до порядку на роботі та вдома, може бути надто прискіпливими. Працюєте в інтелектуальній сфері, хоча й гарно вправляєтесь руками, не лякаєтесь важкої праці. Економні. Негативні якості: деспотичність, лінощі, критиканство, надмірна працьовитість.

5. Свобода. Вам подобається уходити та приходити, коли заманеться. Ви активні, непосидючі, швидко метикуєте та любите різноманіття. Схильні до винаходів, маєте інтелектуальні та організаторські здібності. Береться одразу за багато справ. Подобається знайомитися з новими людьми, бувати у невідомих місцях, змінювати роботу. Будьте обережні та не розмінюйте даремно свої таланти, стережіться залежностей та нудних занять. Негативні вібрації: безвідповідальність та легковажність.

6. Відповідальність. Ви повинні навчитися слугувати іншим людям, давати втіху та робити добро для всього людства. Вам подобається, щоб ваше оточення було зручним, мирним, гармонійним та красивим. Зазвичай, подобається музика, затишний інтер’єр та квіти. Любов до людей та тварин, загострене почуття справедливості пророкують успіх у благодійних та суспільних організаціях. Негативні якості: гординя, ревнощі, нав’язливість та надмірна впертість.

7. Мудрість. Ви постійно прагнете знань. Ви досліджуєте, доводите, випробовуєте та накопичуєте факти про незвідане. Ви спостережливі та наділені аналітичним розумом. Полюбляєте самотність, читаючи, роздумуючи чи винаходячи. У вас мало друзів. Вам не подобається фізична праця. Лідерство та партнерство – не для вас. Успіх очікує у професійній сфері життя. Негативні вібрації: меланхолія, байдужість, відчуженість, схильність до залежності.

8. Досягнення. Успіх приходить через знання, обдумані дії та операції з фінансами. Ви досягнете успіху власними зусиллями за умови рівноваги між духовним та матеріальним. Вам подобається керувати та робити все з розмахом. Маєте гарні адміністративні якості та ораторські здібності, принципові та амбітні. Негативні риси: нетерпимість, марнотратство, надмірна самовпевненість, зловживання владою.

9. Співчуття.  Ви маєте терпимість та розуміння, що необхідні для життя, присвяченого іншим. До вас звертаються люди по допомогу, втіху та натхнення. Служіння людям – ваше покликання. Маєте високий інтелектуальний розвиток, талановиті, щедрі. Робота у благодійних, освітніх чи лікарняних закладах – шлях до вашого успіху. Негативні якості: надмірна любов до себе, неетичність, скупість, сором’язливість та невпевненість.

А ви вже визначили своє число Життєвого Шляху? Діляться результатами у коментарях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *