Число життєвого шляху: розрахунок та значення

У минулому матеріалі ми вже трохи поговорили про те, як пов’язана нумерологія та лотерея, сьогодні порушимо питання визначення чисел Життєвого шляху. Коротко нагадаємо, що воно таке і дамо характеристику кожному числу.

Як визначити своє число Життєвого Шляху?

Прихильники такої галузі езотеричних навчань як нумерологія за датою народження вважають, що число Життєвого Шляху є найголовнішим показником, який відповідає за таланти та схильності, долю та місію. Визначити його дуже просто. Необхідно порахувати суму усіх цифр дати народження та звести до одного просто числа методом додавання. Використати його можна для вибору номерів у будь-якій лотереї – Супер Лото, Лото Трійка, КЄНО та Лото Максима.

Розрахунок числа Життєвого Шляху

Число Життєвого Шляху: розрахунок та значення

Для чого людині варто знати число Життєвого Шляху?

Це число містить у собі багато інформації про запропонований шлях, яким ви йдете в цьому житті. Число Життєвого Шляху вказує на:

  • вашу справжню природу;
  • унікальність вашої особистості;
  • кармічний борг, який вам потрібно сплатити.

Як визначити своє число Життєвого Шляху?

Для того, щоб визначити своє число Життєвого Шляху, потрібно скласти всі цифри вашого дня народження: дату, місяць і рік.

Наприклад, розшифровка дати народження уявного гравця в лотерею: 24.10.1994

Отже, гравець народився 24 жовтня 1994 року. Для того, щоб визначити число його Життєвого Шляху необхідно:

  1. Скласти числа дня його народження: 2 + 4 = 6.
  2. Далі сплюсувати цифри місяця (жовтень): 1 + 0 = 1.
  3. Після цих математичних дій, треба додати ще рік: 1 + 9 + 9 + 4 = 23. 
  4. Як бачимо, останнє число подвійне, тому його також треба додати: 2 + 3 = 7.
  5. Нарешті плюсуємо всі отримані числа: 6 (дата народження) + 1 (місяць народження) + 7 (рік народження) = 14.
  6. Сумуємо отримане число: 1 + 4 = 5.

Отже, число Життєвого шляху нашого уявного гравця «п’ять» і воно притаманне людям-прихильникам свободи.

Що означає число Життєвого Шляху «п’ять» та інші числа, дивіться нижче. А от для гри у лотерею знадобиться не тільки 5, а і 50 та будь-які інші ваші улюблені номери.

Тепер ви знаєте як можна подивитися на число народження, щоб дізнатися своє число Життєвого Шляху, тепер розберемося, що воно означає.

Число життєвого шляху

Що означає ваше число Життєвого Шляху:

1. Індивідуальність

Індивідуальність – ключове слово до вашого Життєвого шляху. Ви оригінальна та ініціативна особистість. Лідер, а не підлеглий, тому можете досягти успіху у власному бізнесі, або як керівник чи директор. Вам не подобається виконувати накази інших. Ви амбітні, рішучі, ведете активний спосіб життя. У вас є впевненість у собі, почуття гумору, гордість та сила волі. Негативні вібрації: егоїзм, хвалькуватість, самовдоволення та лінощі.

2. Співпраця

Ви працюєте краще у групі чи з партнером. Гарний посередник, думаєте про інших. Успіх складається із безкорисливої допомоги іншим. Ви дипломатичні та миролюбні, маєте гарне почуття ритму. Намагаєтесь вдаватися до подробиць навіть у незначній роботі. Сім’я та оселя для вас дуже важливі. Негативні якості: надмірна чутливість, відмова від допомоги, низька самооцінка, не бажання ризикувати.

3. Приємний

Ви азартна, щаслива та творча особистість. Має різноманітні інтереси та багато енергії. Наділені оптимізмом, розумом та лідерськими амбіціями. У вас є потреба у самовираженні, оскільки володієте талантом красномовства. Це може виявлятися у письменницькому, акторському чи ораторському мистецтві, співах та дикції. У вас гарна інтуїція та розвинена уява. Негативні характеристики: надмірна критичність, нетерпіння, схильність до пліток та ревнощів.

4. Організованість та практичність

Ви чесна, щира та серйозна людина, маєте терпіння та свідомий підхід, старанність та сталість. Берете на себе відповідальність, інші шукають у вас підтримки та захисту. Прагнете до порядку на роботі та вдома, може бути надто прискіпливими. Працюєте в інтелектуальній сфері, хоча й гарно вправляєтесь руками, не лякаєтесь важкої праці. Економні. Негативні якості: деспотичність, лінощі, критиканство, надмірна працьовитість.

5. Свобода

Вам подобається йти та приходити, коли заманеться. Ви активні, непосидючі, швидко метикуєте та любите різноманіття. Схильні до винаходів, маєте інтелектуальні та організаторські здібності. Береться одразу за багато справ. Подобається знайомитися з новими людьми, бувати у невідомих місцях, змінювати роботу. Будьте обережні та не розмінюйте даремно свої таланти, стережіться залежностей та нудних занять. Негативні вібрації: безвідповідальність та легковажність.

6. Відповідальність

Ви повинні навчитися слугувати іншим людям, давати втіху та робити добро для всього людства. Вам подобається, щоб ваше оточення було зручним, мирним, гармонійним та красивим. Зазвичай, подобається музика, затишний інтер’єр та квіти. Любов до людей та тварин, загострене почуття справедливості пророкують успіх у благодійних та суспільних організаціях. Негативні якості: гординя, ревнощі, нав’язливість та надмірна впертість.

7. Мудрість

Ви постійно прагнете знань. Ви досліджуєте, доводите, випробовуєте та накопичуєте факти про незвідане. Ви спостережливі та наділені аналітичним розумом. Полюбляєте самотність, читаючи, роздумуючи чи винаходячи. У вас мало друзів. Вам не подобається фізична праця. Лідерство та партнерство – не для вас. Успіх очікує у професійній сфері життя. Негативні вібрації: меланхолія, байдужість, відчуженість, схильність до залежності.

8. Досягнення

Успіх приходить через знання, обдумані дії та операції з фінансами. Ви досягнете успіху власними зусиллями за умови рівноваги між духовним та матеріальним. Вам подобається керувати та робити все з розмахом. Маєте гарні адміністративні якості та ораторські здібності, принципові та амбітні. Негативні риси: нетерпимість, марнотратство, надмірна самовпевненість, зловживання владою.

9. Співчуття

Ви маєте терпимість та розуміння, що необхідні для життя, присвяченого іншим. До вас звертаються люди по допомогу, втіху та натхнення. Служіння людям – ваше покликання. Маєте високий інтелектуальний розвиток, талановиті, щедрі. Робота у благодійних, освітніх чи лікарняних закладах – шлях до вашого успіху. Негативні якості: надмірна любов до себе, неетичність, скупість, сором’язливість та невпевненість.

Цю інформацію ви можете використати, як інструмент для розуміння власної нумерології, а також для інтерпретації будь-яких чисел, які з’являються навколо вас, і звичайно ж для визначення ваших щасливих чисел, наприклад, для гри в числові лотереї УНЛ: Супер Лото, КЄНО, Лото Максима, Лото Трійка.

Вам також будуть цікавими такі матеріали в блозі УНЛ:

А ви вже визначили своє число Життєвого Шляху? Діляться результатами у коментарях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *