4 поради для вибору лотереї.

Чули багато дивних історій про лотерею?  Хтось обирає числові комбінації, хтось робить різноманітні ставки чи обирає онлайн ігри, а хтось навіть боїться наближатися до місць продажу білетів. Та й дійсно, розмаїття ігор, існування шахрайських схем у мережі насторожує та може відлякувати. Розберемося, як обрати та грати у задоволення.

Прості кроки для вибору лотереї:

  1. Переконайтеся у законності.
  2. Прочитайте правила.
  3. Дізнайтесь умови отримання виграшу.
  4. Підтримка засад Відповідальної гри.

Підтримка Мінфіна – гарантія законності.

Яскраві вивіски ваблять неоновим кольором, оголошення в інтернеті обіцяють швидкі гроші, нові машини та безтурботний відпочинок. Не поспішайте одразу витрачати свої накопичення. Перейдіть нас сайт компанії та перевірте наявність дійсної ліцензії. В інтернеті у відкритому доступі міститься безліч реєстрів юридичних осіб. Мінімально необхідну інформацію можна дізнатися безкоштовно. Скопіюйте номер компанії (код ЄДРПО) у строку пошуку та дочекайтесь відповіді. Якщо код дійсний, сервіс покаже інформацію по компанії та наявність ліцензії. Одразу відмітимо, що в Україні ліцензію на проведення лотерей мають тільки три компанії – Українська Національна Лотерея, МСЛ та Ощадбанк.

УНЛ спеціалізується на числових лотереях. На сьогодні їх 4: Супер Лото, КЄНО, Лото Максима та Лото Трійка. Кожна гра відповідає всім нормам законодавства та проводиться відповідно до вимог Мінфіну.

Основне – дотримання правил.

Перед тим, як купувати лотерейний білет, уважно перечитайте правила та оцініть свої шанси на виграш. Кожна гра має свої особливості. Одні проводяться щоденно, інші – кілька разів на тиждень. Також лотереї мають свою формулу, від якої залежить можливість виграти джекпот. У кожної гри свої переваги та недоліки. Коротко розглянемо кожну.

Лото Трійка пропонує невеликі щоденні виграші. Необхідно обрати 3 рази із числового ряду від 0 до 9. Трьох значна комбінація і буде брати участь у розіграші. Вартість білета всього 3 гривні. Виграти можна 250 грн за довільний порядок і 1500 грн за вгаданий точний порядок цифр.

КЄНО – класична числова лотерея, яка може вдовольнити смаки кожного гравця. Існує безліч варіантів ставок – головне, щоб ваші номери опинилися серед 20 чисел, які обрав лототрон. В ігровій картці ви закреслюєте від 2 до 10 чисел, помножуєте (або ні) ставку, обираєте кількість тиражів – до 14. Вгадавши 10 із 10, отримаєте мільйон гривень, а скориставшись помножувачем на 10, – 10 000 000 гривень. До речі, КЄНО – єдина гра, де можна отримати виграш, навіть не вгадавши жодного номеру.

Супер Лото – улюблениця публіки. Лотерея із найбільшим в Україні джекпотом (який на жовтень 2019 досяг 28 мільйонів) та найбільшим отриманим виграшем – 15,2 мільйона гривень у 2007 році. Щоб отримати величезний джекпот необхідно вгадати 6 номерів із 52. Для гравців доступні також багатотиражні та відкриті ставки. В одному білеті можна обрати до 12 чисел, які в сумі дадуть 924 комбінації. Вартість звичайного білету 15 гривень.

Лото Максима – спрощений варіант Супер Лото. Щоб отримати джекпот необхідно вгадати 5 номерів із 45. Формула простіше, та й джекпот менший – 2 832 000 гривень на початок жовтня 2019 року. Розіграші проходять кожен день. Можна купити багатотиражний білет або зіграти по системі. Вартість простого білета на 1 гру становить всього 10 гривень.

Як отримати приз?

Виграш – головна складова кожної лотереї. Великі гроші – те, заради чого грають і купують білети. Та чи завжди просто їх отримати. Перед покупкою лотерейного білета уважно прочитайте правила виплат. Вони відрізняються у кожного оператора. В УНЛ за виграшем можна звернутися протягом 180-ти днів з моменту проведення тиражу. Наявність паперового білета або транзакції в особистому кабінеті – головна умова отримання грошової винагороди.

Зверніть увагу! В Україні всі виграші у лотерею підлягають оподаткуванню – 1,5% збір на підтримку армії та 18% податок для фізичних осіб.

Важливими є також терміни отримання грошей. Хтось пропонує всю суму одразу, інші – виплачують рівними платежами протягом певного часу.

Вивчіть нюанси та обирайте тільки ті лотереї, що до вподоби саме вам.

Відповідальна гра – важливий критерій безпечного вибору.

Чи може лотерея викликати небезпечну залежність? Як грати у задоволення, не перетворюючи захоплення на ігроманію? Якщо ви комплексно підійшли до вибору гри, вивчили правила та ризики, вам навряд чи загрожує лудоманія. Стережіться лотерей, які пропонують великі виграші, як альтернативний заробіток чи спосіб забезпечення сім’ї. Не купуйте сумнівні програми, які пророкують перемогу. Адже виграш у лотерею – завжди випадковість.

Оператор повинен обов’язково відповідати міжнародним принципам відповідальної гри. УНЛ має відповідні сертифікати від Європейської Асоціації Лотерей (EL) та Всесвітньої організації лотерей (WLA).

А ще законні лотерейні оператори сплачують податки у державний бюджет, підтримують розвиток української музики та беруть активну участь у благодійності. 

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *