Куди звертатися, якщо виграв у лотерею

Кожен мріє про великий виграш. Хтось пише детальні плани. Хтось будує повітряні вілли, уявляє омріяну мазераті. Аж раптом вам пощастило. Нижче інструкція, куди звертатися, в залежності від виграної суми.

Аж раптом вам пощастило. Нижче інструкція, куди звертатися, в залежності від виграної суми.

На всяк випадок нагадаємо. Щоб виграти у лотерею – спочатку купіть лотерейний білет. Придбати його можна сімома різними способами.

Де зіграти у лотерею:

  1. Точки продажу, обладнані терміналами УНЛ. Обирайте власні номери або авто, грайте у системну гру та помножуйте ставку. Детально прочитайте інструкцію, вказану на ігровій картці, після чого – уважно заповніть. Віддайте оператору для опрацювання та сплатіть лотерейний білет.
  2. Сайт Unl.ua має простий та зручний функціонал для гри. Не обов’язково реєструватися, щоб зіграти у лотерею. Після заповнення всіх онлайн-полів ігрової картки достатньо ввести свій e-mail та сплатити замовлення, обравши принагідний варінт оплати. Звісно, реєстрація надає більше переваг. Дані зберігаються у системі – нема потреби щоразу їх заповнювати. Поповнюйте рахунок і витрачайте гроші поступово.
  3. Мобільний додаток сайту unl.ua для android. Грати так само легко, як і в повній версії сайту.
  4. Мобільний додаток для айфонів. Перейдіть в App Store та завантажте додаток на свій телефон. Увійдіть в особистий кабінет, щоб синхронізувати дані с сайтом unl.ua.
  5. Платіжні термінали самообслуговування мереж ibox та 2click.
  6. SMS- повідомлення.
  7. Telegram bot – зручний та сучасний спосіб. Для гри не потрібні ні реєстрація, ні сайт, ні термінал. Достатньо наявність смартфону (підійде також планшет або ПК) та вихід у мережу інтернет. У чат-боті легко не тільки обрати виграшну комбінацію, а й одразу сплатити. А після розіграшу – перевірити білет.

Отже, купили, перевірили, виграли – що робити далі? Отримувати гроші!

Як і де це зробити нижче у нашому матеріалі.

Отримання виграшу.

Зверніть увагу, що у лотереях УНЛ – Супер Лото, Лото Максима, КЄНО і Лото Трійка виграшні білети дійсні протягом 180-ти днів. Тобто це час, за який можливо отримати свій виграш. Пізніше цього терміну білети стають не дійсними, а гроші повертаються до призового фонду.

Куди бігти залежить від місця, де ви зіграли у лотерею.

Якщо ви придбали паперовий білет і виграли суму до 500грн, зверніться у будь-якому точку продажу з фірмовим терміналом. Оператор перевірить ваш білет та видасть грошовий приз.

Виграш від 500 до 29999 гривень переможці отримують у деяких точках продажу, а також у регіональних відділеннях компанії УНЛ. Детальний список тут (лінк).

По електронному білету грошовий приз до 29 999 можна отримати трьома зручними способами:

  1. Будь-який виграш до 29 999 грн можна переказати на особистий баланс вашого кабінету (тільки для зареєстрованих користувачів).
  2. Отримати гроші зручно на банківську картку. Комісія в такому разі складе 1%. Врахуйте також, що за один раз можливо переказати суму від 4 до 18 630грн без урахування податків. Якщо ви виграли більшу суму, розбийте її на декілька платежів.
  3. Виграш можна отримати й на рахунок мобільного телефону. У цьому випадку комісія складе 1 грн, а максимальний платіж 18 630 грн.

На сторінці “Отримати виграш” детально описано кожен крок. Ви швидко отримаєте виграні гроші, користуючись підказками на екрані.

Якщо вам широко усміхнулася доля і ви виграли більше 29 999 грн, слід звернутися до центрального офісу УНЛ для отримання виграшу. Зателефонуйте за номером 0 800 807 807 та домовтесь про зустріч.

Пам’ятайте, всі виграші у лотерею підлягають оподаткування.
На грошові призи розповсюджується податок для фізичних осіб – 18%, та збір на підтримку армії – 1,5%.

Який для вас найзручніший спосіб отримання грошей?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *