Найбільш незвичайні лотереї у світі

Ми давно звикли до того, що лотерея – це більше про гроші, точніше про виграш грошового призу за допомогою вгадування правильної комбінації чисел. Наприклад, вгадав 6 номерів в Супер Лото і ти вже мільйонер. Але у світі є ще багато інших видів лотерей. Деякі з них незвичайні або ж досить дивні, принаймні на перший погляд.

Лотерея та котіки

Лотерейний білет у вигляді фото кошеняти

Мерія одного з міст в Тайвані проводила лотерею серед власників домашніх тварин. Білетами були фотографії вихованців, які займаються своїми природними справами в спеціально відведених місцях. Щоб громадянам, у яких немає тварин, не було сумно, для них білетом стали фото порушників громадського порядку, які вигулюють домашніх тварин на газонах. Нагороди в лотереї були суттєві: злитки золота вартістю $12-60 тис.

Лотерея для водіїі

Не порушуєш правила дорожнього руху – учасник лотереї

Шведи знайшли своєрідний підхід до боротьби з перевищенням швидкості в Стокгольмі, перетворивши його на лотерею. Отже, у столиці Швеції камери контролю швидкості не просто знімають номерні знаки гонщиків, а й фотографують усіх водіїв. Ті, хто дотримується обмеження швидкості, потім беруть участь у розіграші лотереї, де можна виграти великі призи.

Показово, що призовий фонд наповнюється коштом штрафів за перевищення швидкості. Тобто, держава не заробляє на камерах, а робить водіїв щасливими та скорочує випадки перевищення швидкості.

Головний приз в лотереї – місце на цвинтарі

Мешканці італійського міста Морано могли виграти в лотерею місця на комерційному кладовищі. Річ в тому, що на комунальному цвинтарі вже давно немає вільних місць. Тому й лотерейні білети розкупили миттєво, буквально за кілька днів.

Окрім цього в італійському Сан Марко один з мешканців виграв безплатний похорон. В лотерейному призі був передбачений базовий набір: кам’яний надгробок, дерев’яна труна, мідні свічники та місце на цвинтарі. Переможець за виграшем не з’явився. Але він може забрати «приз» в будь-який момент, тому що терміну давності у нього немає.

Лотерейний білет з запахом

Лотерея з присмаком бекону

В штаті Індіана (США) можна придбати лотерейні скретч-карти зі смаком бекону. Хоча точніше було б сказати, з запахом бекону. Стирачка Bringing Home The Bacon не тільки виділяє аромат бекону, але й може подарувати щасливчикам приз до $10 000. Як варіант, можна замінити грошовий приз на 20-річний запас бекону. Тут важко визначитись, що краще, якщо, звісно, призер не сплачує іпотеку.

Дитину в лотерею

У Великобританії джекпотом в одній благодійній лотереї було немовля. Точніше безплатне екстракорпоральне запліднення (ЕКО) в найдорожчій клініці. Як і слід було очікувати, лотерейні білети мали шалений попит. А «джекпотів» через 9 місяців виявилось відразу два.

Лотерея з безкоштовними білетами

Чек замість лотерейного білета

В Польщі випробували незвичний спосіб боротьби з тіньовою економікою. Реєструючи свої чеки мінімум на 10 злотих поляки ставали учасниками лотереї. Серед призів – Opel Astra та Opel Insignia, ноутбуки та інші товари. З часу, коли у 2015 році запустили цю лотерею, зареєстрували 137 мільйонів чеків. Подібні лотереї проводили також в Португалії та Словаччині.

Якими б не були призи в екстраординарних лотереях, краще брати участь в звичайних, перевірених грошовими призами, іграх УНЛ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *