Лото Трійка – проста формула перемоги.

Лото Трійка – популярна лотерея із простою формулою. Розіграші проводяться щодня і дарують щасливчикам до 1500 гривень. Трохи детальніше поговоримо у матеріалі.

Лото Трійка – це український аналог відомих по всьому світі лотерей Pick 3 та Pick 4.

Інша іноземна назва Cash 3 та відповідно Cash 4.

Щоб виграти, необхідно вгадати трьохзначне число. Можна ставити на довільну або точну формулу.

Як зробити ставку?

Щоб зіграти у Лото Трійку з українським оператором УНЛ, слід обрати 3 числа. Ігрове поле містить три ряди від 0 до 9. З кожного виберіть по 1 цифрі. Ваша комбінація готова! Далі визначаємо порядок – точний чи довільний, або навіть системний. У точному типі важлива послідовність номерів. Також можна подвоїти ставки та зіграти однією комбінацією в декількох тиражах – до 6.

Як проводиться сам розіграш.

Кожного дня лототрон обирає виграшні номери. У три відсіки запускаються комплекти кульок різного кольору – червоний, бірюзовий та жовтий.  Послідовно у пневматичні труби вилітають кульки кожного кольору, якій й формують виграшну комбінацію. За дійством у студії спостерігає тиражна комісія. Це пересічні небайдужі громадяни, що слідкують за чесністю розіграшу.

Історія українського Лото Трійка налічує вже 15 років. Тиражі стартували 2004 року. З того часу вони безупинно одаровують українців, хоч і невеликими, проте реальними виграшами.

Доля чи випадковість?

Цікаво, що для Лото Трійки гравці розробляють власні стратегії та відкривають клуби для спільної гри. Вони вираховують закономірності, креслять графіки та навіть малюють «карти бойових дій». Зазвичай, це операції зі статистикою, теорією ймовірності та власною фантазією. Деякі віддають перевагу магічним числам. Шукають підказки долі, читають астрологічні прогнози та звертаються до нумерології. А хтось просто ставить авто, віддаючись вибору комп’ютера.

Проте лототрон живе своїм особливим життям. Кульки строго однакового розміру та ваги вилітають тільки випадковим чином. Всередині прозорих відсіків потік повітря невгамовно перемішує кульки, поки одну з них не затягне на вершину слави, тобто вашого виграшу.

Вірити статистики чи виглядати знаки, обирати самому чи користуватися випадковим генеруванням – вирішувати тільки вам. У кожного своя стратегія. Та правило одне: щоб виграти у лотерею – спочатку купіть білет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *