Друга половина грудня виявилася багатою на виграші у КЄНО. Вигравали, як на сайті unl.ua, так і у наземних точках по всій країні. Від заходу до сходу українці купували білети улюбленої лотереї. У всіх були абсолютно різні методики. Одні обирали авто, другі вписували улюблені номери, хтось помножував ставки, а хтось залишав, як є. Індивідуальний вибір кількості номерів у білеті (від 2 до 10) дозволив кожному проявити себе.
![](https://blog.unl.ua/wp-content/uploads/2019/12/photo5190930163397930225.jpg)
У матеріалі поговоримо про двох переможців з Києва. Дочитайте до кінця і дізнайтеся, як новачку виграти 50 000 гривень у КЄНО.
Подарунки під ялинку для найдорожчих – розповідь молодої мами Наталі.
Наталя з Києва виграла 60 000 гривень у КЄНО. Перемогу приніс 6824 тираж, що відбувся 16 грудня. До речі, КЄНО – улюблена лотерея пані. Вона експериментує з кількістю номерів, помножувачами ставки та просто грає у своє задоволення приблизно впродовж року на сайті.
З поміж усіх методів – переможниця обрала гру на 9 номерів і помножила у двічі. Вона витратила всього 20 гривень на білет, який у той же день приніс їй виграш у 60 тисяч.
Наталя – молода мама, яка знаходиться у декретній відпустці по догляду за однорічною дитиною. Останнім часом відкрила для себе багато нових хобі. Жінка любить читати, вишиває бісером картини, а ще грає у лотерею. Раніше вона купувала паперові білети у кіосках «Державні Лотереї», проте це потребувало додаткового часу й викликало незручності. Зараз обирає числа лише на сайті. Іноді відмічає режим авто, іноді вписує пам’ятні та важливі дати, а іноді – просто позначає навмання. Каже, що результат все одно однаковий і різниці немає, за якою системою обирати числа.
![](https://blog.unl.ua/wp-content/uploads/2019/12/photo5190930163397930229.jpg)
Виграні гроші киянка планує витратити на подарунки для рідних на Нових рік. Буде продовжувати грати та сподіватися на нові виграші. Іншим гравцям Наталя радить вірити у перемогу та купувати лотерейні білети на вдачу.
Секретні стратегії Олексія пророкують великі виграші у КЄНО.
Другим переможцем щедрого тижня КЄНО виявився інженер Олексій. Його виграш не надто великий, але від цього не менш приємний. 50 тисяч гривень киянин виграв у 6825 тиражі лотереї КЄНО. Грає чоловік недавно, лише близько 2 тижнів, але відразу ж відкрив для себе переваги онлайн гри на сайті unl.ua та розробив власну методику.
4 принципи стратегії Олексія:
- Режим авто для підбору чисел.
- Щоденна гра
- Гра тільки на 10 номерів.
- Обов’язкове помноження ставки удесятеро.
Ці прості правила швидко принесли щасливчику виграш за 8 вгаданих номерів із 10. Без помноження ставки він отримав би скромні 5 000 гривень, та десятикратний множник зробив свою справу.
Виграні 50 000 гривень чоловік витратить на свої власні потреби. Каже, що нього є ще один секрет гри, але відкривати для широкого загалу його не хоче. Пообіцяв повернутися за ще більшим виграшем і розкрити всі таємниці переможного отримання грошей.
Іншим гравцям Олексій бажає перемоги та власних відкриттів.
А мне 2019 успеха не принес, играю с ноября2017, В 2018 были и 30000 и 5000,а в этом мелочь, надеюсь 2020 будет наваристый, как наш БОРЩ.