Наталія Василівна грає у лотерею понад 10 років разом зі своїм сином, який живе в Естонії. Кожного разу відстань зникає завдяки стільниковому зв’язку і Супер Лото.
Історія перемоги у Супер Лото.
Жінка заповнює 6 полів, в які старанно вписує номери, обрані на родинній раді. Одна комбінація – дати народження близьких людей, інші називає син. Виграти чималу суму в 57 780 гривень їм пощастило у 1938 тиражі Супер Лото. Пані придбала білет, як завжди, на своїй щасливій точці продажу – кіоск Державних лотерей за адресою вулиця Декабристів 3. Заповнила його так:
09 20 26 49 50 51
04 17 22 26 37 40
02 13 15 23 38 43
01 02 03 05 08 13
06 12 16 26 36 46
12 13 21 25 29 50
Одна комбінація лише трохи проковзнула джекпот. Причиною стала кулька 15, яку не припала до вподоби лототрону у 1938 тиражі. Як ми знаємо, вибір лототрону випадковий і не залежить від будь-яких чинників. Серед його обранців 2 листопада опинилися 2 13 23 32 38 43. А от 32 не припало до душі сім’ї киянки. Та попри розбіжності з головною машиною лотереї, її виграш склав 57 780 гривень.
![](https://blog.unl.ua/wp-content/uploads/2019/11/photo5355203806247366047.jpg)
Трохи фактів із життя.
Наталія Василівна вже не перший рік на пенсії, але веде активний спосіб життя, якому може позаздрити навіть молодь. Вона знімається у рекламі та у кіно. Грає невеликі ролі другого плану. Ми віримо, що у неї попереду гучна кар’єра. А ще киянка захоплюється футболом. Вболіває, звісно, за улюблене Динамо. Має двох дорослих синів. Один поділяє її пристрасть до футболу, а інший – до лотереї.
Розкажіть, будь ласка, як давно граєте? Тільки Супер Лото купляєте чи інші лотереї також?
Граю вже понад 10 років. Це моє хобі (сміється). У Супер Лото не пропускаю жодного розіграшу. Заразом щосереди та суботи купляю й КЄНО. Щастить завжди потроху, а от така велика сума вперше. До речі, цей білет купувала з виграшних грошей. У попередньому тиражі збіглося 4 номери – 1 187 гривень. З цих грошей і зробила нові ставки. Сподіваюсь, лінія удачі не перерветься. З цього виграшу в 5 чисел, можливо, джекпот зірветься або ще раз 5 номерів. Такі гроші мені теж до вподоби.
На що плануєте витратити виграш?
Вкладу у своє здоров’я. Все необхідне у мене є. Підробляю акторкою – знімаюся у кіно та рекламі. Ніколи не сиджу на місці. Ще люблю подорожувати. Але вік такий – лікувати завжди, що є.
Найочікуваніше запитання читачів – порада.
Грайте, грайте і ще раз грайте! Ніколи не здавайтеся. Перемога обов’язково буде на вашому боці.