Як виграти у лотерею з обмеженим бюджетом?

Багато гравців купують 1 білет на кожний тираж. Вони грають регулярно, проте кожного разу лише однією комбінацією. Як виграти велику суму грошей у лотерею з таким підходом, з’ясуємо у нашому невеликому огляді.

Регулярна гра

У цілях економії деякі купують лише 1 комбінацію на гру. Грають регулярно і не витрачають багато грошей. Це розумно з точки зору відповідальної гри. Кожного разу ви отримуєте 1 невеличкий шанс на перемогу. У Супер Лото середня ймовірність виграти грошовий приз становить 1: 7, тобто переможним стає кожний 7-мий білет. Якщо він у вас тільки 1, шансів не дуже багато, особливо для отримання великого призу.

Як виграти у лотерею з обмеженим бюджетом?

Історія Ірини з Києва

Проте, лотерея – це випадковість.  7 грудня 2019 року Ірина з Києва виграла 63 436 гривень у Супер Лото. Вона не грає постійно, лише час від часу купує білети на сайті УНЛ. От і того дня, 6 грудня, був настрій для лотереї. Зробила лише одну ставку без жодної стратегії.

До речі, отримувати виграш Ірина прийшла разом з батьком, який є більшим поціновувачем лотереї та грає вже не перший рік. А от великий виграш достався саме доньці, що купує білети зрідка. Переможниця каже, що гроші витрачати не буде. Вона збирає на свою секретну мрію, тож виграш докладе до накопичень.

Постійна комбінація

Метод регулярної гри на 1 комбінацію є виправданим, коли мова йде про усталений набір чисел. Ви старанно відмічаєте одні й ті ж номери та чекаєте на схильність фортуни. У такому разі пропускати тираж нізащо не можна. Адже, згідно з жартівливим законом Мерфі, загадане поєднання випаде з лототрона саме у пропущений розіграш.

Якщо ви щоразу обираєте нові комбінації або ставите на «авто», бажаєте випробувати нові стратегії та при цьому маєте обмежений бюджет, пропонуємо декілька варіантів.

Як грати в лотерею, щоб виграти мільйон

Як грати в лотерею, щоб виграти мільйон

Іван із Черкас 4 вересня 2023 року зірвав джекпот Лото Максима у розмірі 1 429 000 гривень та розповів як грати у лотерею не витрачаючи багато грошей.

«Я граю в лотереї не більше чотирьох разів на місяць і витрачаю на білети не великі суми грошей, але іноді, коли є така можливість, вибираю системну гру», – пояснює переможець. Саме системна гра і принесла йому перемогу, але його техніка гри в лотерею також викликає інтерес, адже 8 років з першої своєї гри й до перемоги він грає однією комбінацією.
«Я завжди ставлю одну й ту саму комбінацію. П’ять чисел: «5» – день народження дружини, «6» – мій день народження, «13» – день народження дочки, «24» – день народження сина, «38» – вік дружини. Цього разу додав: «18» – день нашого одруження та «36» – мій вік», – поділився джекпотист.

За 8 років ця комбінація суттєвих виграшів не приносила, але чоловік не здавався і зрештою виграв джекпот. Гравець не планує змінювати свою стратегію та продовжує купувати білети з тією ж комбінацією.
Ще одна постійна комбінація принесла перемогу у Супер Лото. Вікторія з Києва 5 років грає один чи два рази на тиждень, дівчина купує завжди однаковий білет на 4 комбінації (1) 20 25 26 40 41 49; 2) 05 12 19 25 41 45; 3) 11 16 28 29 34 49; 4) 01 12 14 23 36 49) та витрачає на нього 80 гривень. Вона стверджує, що ці комбінації майже завжди приносять їй невеликі виграші: «Цей білет на чотири комбінації майже завжди приносить мені якісь виграші. Невеликі, до 100 грн, але і це приємно.
Якось навіть вигравала суму до 5 000 грн. За ці виграші я зазвичай купую нові білети». Такий принцип гри у лотерею приніс їй виграш -92878 грн 23 лютого 2023 року. Щобільше, вигравши великий приз, дівчина не змінила стратегію гри, вона продовжує купувати один білет з тими ж комбінаціями, з відрахуванням виграної, в надії виграти ще й джекпот Супер Лото.

Стратегія пропущених тиражів

Американські гравці радять замість того, щоб купувати по одній комбінації кожен тираж, оминути декілька розіграшів, всю заощаджену суму витратити на один. Як це працює у наших реаліях.

Наприклад, ви щодня купуєте Лото Максиму вартістю 10 гривень. Значить у тиждень ви витрачаєте 70 гривень. Їх можна перерозподілити всі на один тираж і придбати одразу 7 білетів. Тут можна вже випробувати повну систему на 6 номерів чи зіграти у неповну. А можна все довірити авто чи розподілити всі 45 чисел між білетами. Порядок визначайте на власний розсуд.

Стратегія пропущених тиражів

Що говорить статистика?

Загальні шанси виграти у Лото Максима складають 1 : 11. Це означає, що купивши одразу 7 білетів на гру ви більше, як у двічі збільшите свої загальні шанси отримати декілька невеликих виграшів чи навіть зірвати джекпот. До речі, за 2019 рік джекпот Лото Максима було виграно 10 разів. Історії переможців і методи їх гри абсолютно різні. А отже, ви також можете опинитися серед щасливчиків.

Синдикат для виграшу у КЄНО

Вдале рішення при обмеженому бюджеті – об’єднання у синдикат. Найперше, вам необхідно знайти декілька однодумців, яким ви довіряєте, та укласти з ними усну та письмову угоду. Домовитися про всі нюанси та скласти докупи свої зусилля, а найголовніше – бюджети. У такий спосіб ваш 1 білет перетворюється на 2, 3 чи 5 в залежності від кількості учасників.

Ми неодноразово розповідали про особливості утворення синдикату. Детальна інструкція про створення та функціонування допоможе впоратися навіть новачкам.

Такий підхід приносить нерідко щедрі результати. Гарний приклад – переможниця Ірина з Києва, яка утворила успішний синдикат зі своєю подругою. Про успіхи киянки в КЄНО можна почитати в опублікованому раніше інтерв’ю.

Грайте у задоволення

Який би метод ви не обрали, пам’ятайте! Лотерея – це розвага, яка за вдалого збігу обставин може вас збагатити. Обирайте метод до смаку, випробуйте нові стратегії та користуйтеся безпечним способом гри. Купити білети Супер Лото, Лото Максима, КЄНО або Лото Трійка можна на офіційному сайті УНЛ. Для гравців онлайн часто проходять додаткові розіграші, з якими можна ознайомитися у спеціальному розділі.

Діліться своїми лайфхаками у коментарях. Усім вдалої гри та великих виграшів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *