Символи удачі для виграшу в лотерею.

Кажуть, щоб виграти у лотерею, потрібно приманити до себе удачу. Ми вже неодноразово розповідали про неї. Лотерейні прикмети та поради переможців ви можете знайти у попередніх розділах. Сьогодні темою статті стали символи удачі, що поширені у всьому світі. Одні знані лише в окремих регіонах, а інші користуються популярністю по всьому світу.

Кінь – символ матеріальних змін.

Вважається, що скакун приносить переміни у фінансах. Зазвичай, на краще. А ще це мужніть, працьовитість, хороший врожай, влада та інтелект. Коня, сповненого сили та енергії, зображують тоді, коли хочуть підвищення на роботі, покращення матеріального становища та міцного здоров’я.

У деяких країнах кінь навіть став загальнонаціональним символом. Усім відома Далекарлійська конячка. Маленький дерев’яний сувенір, розфарбований у традиційні кольори, став визнаним символом Швеції. Сьогодні кожний майстер має свої особливості у оздобленні та фарбуванні.

У лотереях для привернення удачі символ коня можна використовувати при математичному підході до визначення номерів. Можна купувати білети Супер Лото, тримаючи поруч фігурку жеребця. Або вишити силует на одязі й носити його у день покупки КЄНО або ж Лото Максими.

До речі, КЄНО напряму пов’язано із перегонами. Цікаві деталі читайте тут.

Слон – символ процвітання.

Гідність, терпіння, довголіття – все це уособлюють великі та сильні тварини, що давно стали національним символом багатьох азійських країн.

Слон має відношення і до Будди, і до бога Ганеша, і до символіки китайців. У греко-римлян же він асоціювався з Меркурієм і означав перемогу та довголіття.

У сучасному світі слон – символ везіння, достатку та здоров’я. У якості сувенірів з багатьох країн близького та далекого Сходу мандрівники привозять крихітні фігурки цих величних створінь. Якщо у вас така є, обов’язково покладіть до кишені. Тепер ви можете сміливо купувати багатотиражні білети Супер Лото, Лото Максима або ж КЄНО.

Хамса – оберіг близького Сходу.

Символ зображують у вигляді симетричної руки, з двома великими пальцями з обох сторін. У мусульманській є зображення ока, а в юдейській – зірки Давида чи літери хе (п’ята буква єврейського алфавіту).

За різними легендами спочатку рука належала місцевій богині, яка захищала від зурочення та насильства, надавали сили слабким. У мусульманстві рука уособлювала членів родини Магомеда або 5 стовпів ісламу.

Сьогодні на ближньому сході Хамса – розповсюджений символ, що скоріше символізує удачу на кшталт нашої підкови. Обереги із зображенням відкритої долоні вішають на дзеркальце в авто, біля дверей квартири чи носять на ланцюжку в вигляді кулона.

Свинка – удача та заощадження.

Свинка у різних культурах має абсолютне різне значення. У дечому навіть протилежне. Найбільшого поширення цей символ зазнав у Німеччині. Там вона означає добробут, багатства та силу, а зображення порося вважається провісником щастя та везіння. Його зображують на поштівках, носять у вигляді кулонів та навіть встановлюють пам’ятники.

Саме з Німеччини пішла традиція робити скарбнички у вигляді свинки. Вони є досить популярними і донині. Вважається, що мила рожева тваринка не тільки збереже, а примножить ваші гроші.

Перед тиражем Супер Лото покладіть паперовий або видрукований інтернет-білет під скарбничку у вигляді свинки. Бажано, щоб схованка була вщент наповнена заощадженнями. Частину виграних грошей обов’язково покладіть у свинку.

Млин – могутні крила долі.

Це один із найдавніших символів. Здавна вітряний млин означав працьовитість, справедливість та достаток. Він мав не тільки практичну вагу – перемелювання зерна, а згодом і виробництво електроенергії, а й магічну. Крила-гвинти, що підіймаються вгору – опускаються вниз, символізували круговерть життя та плинність часу.

У сучасному світі образу вітряного млина трансформувався у знак удачі. Для здійснення бажання декоративний млин чи його зображення розміщують вдома. Говорять, що найкраще працює картина, зроблена власноруч – вишита або намальована.

Наступного разу, як побачити млин, обов’язково загадайте бажання – виграти джекпот Лото Максима.

Маяк – світло надії на успіх.

Ще одна споруда, оповита містикою та легендами. Взагалі-то, маяк – це засіб навігація. Будівля баштового типу, що має контрастне забарвлення та яскраве джерело світла. Їх споруджують на важкодоступних узбережжях для безпечного проходу кораблів.

Як і з млинами, сприйняття маяків відрізняється у давнині та сьогодні. Раніше це був символ самотності, відданого служіння та навіть фатуму.

Сьогодні ситуація змінилась. Маяк, як і млин, в першу чергу, означає здійснення мрій. Вважається, що бажання загадані маяку, неодмінно збуваються. Джекпот Супер Лото – чим не привід знайти маяк?

А ви вірите у символи? Якими користується у повсякденному житті чи для гри у лотерею?

Коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *