Білет Шредінгера: як виграти у лотерею.

Кожен мріє про виграш у лотерею, та й не про аби який, а одразу про джекпот. Проте виграш – справа випадку. Як привабити цей випадок? Можливо, справа у виборі номерів чи у місці покупки білета. Як спіймати вдачу та чи існує вона взагалі? У матеріалі розглянемо декілька простих та не дуже варіантів.

1.Статистика.

Вирахування виграшних номерів, напевно, існує стільки, скільки й сама числова лотерея. Гравці збирають дані за багато тиражів поспіль, дивляться на періодичність випадання, будують графіки та креслять спеціальні малюнки, схожі на карти «морського бою». Існують спеціальні системи, які обіцяють гарантовані виграші. Невдачу вони зазвичай пояснюють неточністю підрахунків. Чи є в цьому сенс, вирішувати тільки вам. Якщо ви полюбляєте математику, рахуйте, як то кажуть, на здоров’я. А от викладати гроші за сумнівні програми точно не варто. Дочитайте до кінця й дізнайтеся, чому не варто покладатися на статистику.

2.Методичність.

Нещодавно весь світ облетіла звістка про канадця, який 30 років ставив на одні й ті самі номери. Тираж за тиражем. Одного дня щаслива комбінація принесла йому 60 мільйонів канадських доларів. Серед українців теж є такі, хоча й з меншими виграшами (поки що). Як це працює. Можна навіть не купувати кожного разу новий білет. Достатньо при заповненні лотерейної картки вибрати кількість послідовних розіграшів. До 6 тиражів поспіль  у Супер Лото, Лото Максима та Лото Трійка, та аж до 14 у КЄНО.

3.Гра проти інших гравців.

Обирайте найменш популярні числа. Згідно зі статистикою, більшість людей ставлять на номери до 31. Це пов’язано з певними пам’ятними датами, святами, днями народжень. Оперуйте усім числовим рядом, передбачених конкретною лотереєю. Для чого це робити? Пояснюємо. Щоб виграти великий приз у лотерею необхідно не просто вгадати комбінацію, а й бути єдиним, хто це зробив. Оскільки виграш рівнопропорційно розподіляється між гравцями. Тож треба грати не проти системи, а проти інших гравців, обираючи найменш популярні варіанти.

4.Системна гра.

Це перевірений метод, який дійсно підвищить ваші ставки на виграш. Ви обираєте додаткові числа, які беруть участь у тиражі. Українська Національна Лотерея пропонує системну гру у Лото Максима та Супер Лото. Тобто замість 5 або 6 номерів, які обере лототрон, ви закреслюєте у картці до 12. І граєте всіма можливими комбінаціями. Так при системній грі на 12 номерів у Супер лото ви граєте 924 поєднаннями, які не тільки підвищують шанси, а й збільшують сам виграш.

6.Створення Синдикату.

Ще один цікавий метод виграти в лотерею – створити синдикат. Це група людей, які у складку купили декілька білетів або білет системної гри. Він підвищує шанси, проте й коштує більше. Для успішного функціонування необхідні чіткі правила для участі в утвореному синдикаті.

  • Оберіть організатора – тобто головного гравця. Він буде займатися збором коштів, покупкою та оформлення білетів.
  • Визначтесь із лотереєю. Для синдикату краще обирати розіграші з великим призовим фондом, щоб доцільність вкладень була виправдана.
  • Окресліть чіткі правила та умови перед збором коштів та покупкою білетів. Сюди входить доля кожного учасника та винагорода у разі виграшу. Грошові зобов’язання краще зафіксувати на папері, щоб запобігти конфліктним ситуаціям.
  • Заздалегідь вирішить метод підбора чисел та числові комбінації, якими будете грати. У великих клубах це перетворюється на серйозні баталії, поки гравці не дійдуть одностайної згоди.
  • Дочекатися розіграшу та ділити призи, згідно з попередніми домовленостями.

Обіцяний бонус! Білет та кулька Шредінгера.

У момент запуску лототрона всі ймовірності повертаються до початкового значення. Тобто кожної окремої кульки є дві можливості. Вона або випаде, або ні. Якщо, наприклад, запустити лототрон та накрити його чорною тканиною – по завершенню розіграшу усі кульки стануть кульками Шредінгера. Вони одночасно випали до лотка й одночасно залишилися у барабані. Так само й, як ваш білет, одночасно виграшний й одночасно ні, доки ви не зняли завісу й не перевірили номери.

А як ви наближаєте вдачу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *