Секрети виграшів у КЄНО: інструкція та лайфхаки.

Як грати у КЄНО, щоб вигравати. Яку стратегію обрати та як розібратися у можливих варіаціях гри. Чому у мене збіглося три числа, а я нічого не виграв. Як виграти 10 000 000 гривень? Такі запитання поширені, як серед зовсім нових гравців, так і серед тих, хто давно грає в інші лотереї. На перший погляд, КЄНО може здатися складною грою з багатьма правилами та умовами для виграшу.

У статті розкажемо просто про складне. Дочитайте до кінця та дізнайтеся декілька порад для збільшення виграшів у КЄНО.

Як розібратися у правилах КЄНО.

Це лотерея з багатьма варіаціями гри та різними виграшами від 10 гривень до 10 000 000 гривень. Якщо у Супер Лото та Лото Максима на суму грошового призу впливає тільки кількість вгаданих номерів, у КЄНО таких фактори відразу 3:

 1. Кількість чисел, яку ви обрали для гри.
 2. У скільки разів збільшили ставку: від 1 до 10 (далі про це буде детальніше).
 3. Кількість вгаданих номерів.

Скільки чисел обрати для гри у КЄНО.

Прихильники КЄНО діляться на дві категорії:

 • Одні мають улюблену кількість чисел;
 • Другі щоразу обирають варіант гри за бажанням.

Перші приходять до постійного кількості чисел, зазвичай, після багатьох тестувань різноманітних варіантів.

З чого почати?

Перед грою у лотерею потрібно уважно ознайомитися з правилами. Нагадаємо, на сайт правила знаходять тут.

Можливості гри у КЄНО та виграші наведені відразу нижче у таблиці.

У верхньому полі зазначена кількість номерів, яку ви обрали чи плануєте обрати для гри, а зліва – кількість вгаданих номерів. На перетині двох величин написано базовий виграш та шанс його здобути.

Наприклад, приз за 3 вгаданих номери можна здобути тільки при ставці на 6, 5, 4 та 3 числа. Відповідно, якщо ви вгадали 3 номери при виборі гри на 10, 9, 8 або 7 чисел ви нічого не отримаєте.

Що таке базовий виграш і базова ставка?

У таблиці та при виводі результатів розіграшу КЄНО зазначено базовий виграш. Тобто суму грошей, яку можна виграти зі ставкою у 10 гривень.

Коли ви збільшуєте ставку – у 2, 3, 4 і … до 10 разів, у стільки ж збільшується ваш виграш.

Що це означає на практиці.

Приміром, ви купили 1 білет на 7 номерів з базовою ставкою 10 гривень, а ваш сусід купив такий самий білет, але збільшив ставку у 5 разів, витративши 50 гривень. В обох білетах збіглося по 5 номерів, але сума виграшу буде зовсім різною. Білет з базовою ставкою отримає базовий виграш у 126 гривень, а білет за 50 гривень – 630 гривень.

Як виграти 10 000 000 гривень у КЄНО.

Перевага і недолік КЄНО – стабільний головний приз. Тут немає джекпота, який збільшується щодня, якщо відсутній переможець. Але.

У КЄНО 10 000 000 гривень можна вигравати щодня, не залежно від того, скільки людей так само виграли вчора або виграють сьогодні разом з вами.

Щоб здобути головний приз цієї лотереї, необхідно купити білет на 10 номерів, збільшивши ставку у 10 разів. Вартість такої гри – 100 гривень.

Навіть якщо не виграєте 10 000 000 гривень, є шанс поцілити у приємні виграші. З максимально збільшеною ставкою можна виграти 500 000 гривень за 9 вгаданих номерів, 50 000 гривень за 8 збігів і приємні 5000 гривень за всього 7 збігів.

А ви вже розібралися з правилами КЄНО? Знаєте як вигравати максимально?

Коментарі

 1. Ответьте пожалуйста на вопрос:
  Я сделала ставку на 10 последовательных розыгрышей в лотерее КЕНО. Но ежедневно не проверяла. Когда делаю запрос на проверку билета, мне показан результат за все предыдущие розыгрыша или только за последний?
  Спасибо.

  1. Добрый день! Сумма выигрыша будет отображаться за все розыгрыши, что прошли на данный момент. Выигрыши суммируются.
   Если Вы решите получить выигрыш, а билет еще должен принимать участие в последующих тиражах, то Вам вместе с выигрышем будет выдан «обновленный» билет на оставшиеся тиражи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *