Як привабити удачу. Засновано на розповідях переможців.

Виграш у лотерею – справа випадку. Переможці кажуть, що щасливий випадок складається з багатьох речей. Числа, термінал, сни, дрібниці, що трапляються навколо, крихке передчуття або впевненість у власній перемозі. Зібрали для вас фактори наближення джекпоту. Засновано на реальних випадках.

Постійна гра.

Відомий факт, з яким неможливо, сперечатися. Щоб виграти у лотерею – необхідно грати у цю саму лотерея. Звісно, трапляється, що хтось випадково купляє 1 білет і отримує відразу великий приз. Але це, радше, виняток, ніж правило. Більшість переможців, які приходять в офіс УНЛ отримувати виграш, грають постійно. А от методи та кількість білетів на один тираж у всіх різна. Об’єднує їх одне – регулярність.

Одні купують щоразу по 1 комбінації, другі визначають суму, в межах якої грають. У певних фінансових рамках добирають кількість ігрових варіантів чи роблять системну ставку. До речі, багато виграшів Лото Максими припадає саме на розгорнуті ставки.

 У Супер Лото розповсюджені багатотиражні білети. Шанувальники лотереї купляють 6 комбінацій на 6 тиражів. Це зручний метод, який дозволяє не турбуватися про пропуск гри. Особливо актуальними багатотиражні білети стають у теплу пору року.

Завчасно, потурбувавшись про комбінації, ви можете спокійно поїхати на відпочинок або за місто.

Гра на виграні гроші.

Мабуть, ви неодноразово чули вислів: «Гроші йдуть до грошей». А виграні кошти подвоюють значущість цього постулату. Гравці часто купують білети з виграшів. Це зручно, як на сайті УНЛ, так і наземних точках продажу.

Якщо граєте на сайті, виграші зараховуються на особистий рахунок УНЛ. Без додаткових комісій. Це особливо вигідно для невеликих виграшів. Ви можете не виводити гроші з балансу, а просто купувати нові  білети. Для цього потрібно зареєструватися на сайті. Всі комбінації будуть збережені в особистому кабінеті. Інструкції тут.

Щасливі лотерейні термінали.

Продовжувати грати на виграні гроші можна і у наземних точках продажу. Після отримання призу не поспішайте усі класти до гаманця, а обов’язково купіть хоча б один білет.

До того ж, багато переможців намагаються грати в одному місці, яке вже раніше приносило їм удачу. До цього фактору безпосередньо має й продавець лотерейних білетів. Чи легка у нього/неї рука та привітна вдача. Тоді й сама покупка приносить задоволення, а виграші сприймаються як додатковий бонус.

Віра у власні сили.

Тому, хто стукає, завжди відкриють.
Грайте з оптимізмом!
Грайте – пощастити може кожному.
Не полишайте надію та віру у перемогу.
Без білету – виграшу не буде.
Великі виграші не йдуть до тих, хто у них не вірить.
Грайте і ніколи не здавайтеся!
Вірте у перемогу та сподівайтеся на краще.

Це не випадкові фрази, а побажання переможців Супер Лото, КЄНО та Лото Максима. Грали і продовжують грати всі зовсім по різному, але об’єднує їх непохитна віра у виграш. Вони створюють подумки плани, а декому вже навіть вдалося їх реалізувати.

Удача навколо нас і всередині.

Переможці лотереї звертають увагу на дрібниці, що відбуваються навколо. Вони звикли помічати найменші ознаки удачі, щоб купити білет у відповідний момент. Для одних це збіг певних обставин, для других – особливі сни, для третіх – числа, побачені мимохідь. Це збільшує впевненість у власних силах і підживлює бажання купити білет.

Об’єднує переможців і те що вони грають у задоволення, не залежно від того, принесе білет виграш чи ні. Адже лотерея – це не тільки виграні гроші. Це обирання чисел, покупка білету, очікування тиражу і сам розіграш – магічне випадання кульок у лототроні.

А ви вірите у свою удачу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *