Супер Лото чи популярні світові лотереї: у що грати українцям.

Існують лотереї, що відомі на весь світ. Величезні призи Powerball, Megamillions, Euromillions та Eurojackpot приваблюють людей з різних країн. Та чи так легко зірвати омріяний джекпот, на скільки вигідно звичайному українцю грати у закордонні лотереї.

Американська лотерея MegaMillions

Ця гра, певно, найпопулярніша у світі. ЇЇ правила прості, а грошові призи викликають невідворотне бажання зіграти. Ігрова картка має два поля. В основному необхідно обрати 5 номерів із 70, а в додатковому зазначити мегакульку – від 1 до 25. Той, хто вгадав 5+1, отримує величезний джекпот, який на листопад 2019 року становить 208 мільйонів доларів.

Розіграші проходять двічі на тиждень – щовівторка та щоп’ятниці. Мінімальний виграш у 2 долари дається за правильно вгаданий шар додаткового поля. Ймовірність отримати такий приз 1 до 37, а от джекпот виграти значно складніше. Адже всі поєднання становлять 302 575 350 комбінацій. Потрібно дуже пощастити. До речі, білет коштує 2 долари. Оподатковуються лише виграші більші за 5 000 $.

PowerBall – американська мрія.

Друга відома лотерея Америки – PowerBall. Джекпот менший майже у 3 рази. Попри це сума у 90 мільйонів доларів (на листопад 2019) не менш очікувана для пересічного українця. Та й вгадати її не набагато легше. Ймовірність складає 1 до 292 201 338. Правила прості. Варто обрати 5 цифр основного поля на 69 номерів і один мегабол з 26 номерів. Мінімальний виграш 4 $. Ціни на білети стартують від 2 доларів. Можна обирати додаткові опції. Розіграші у вечірній час у середу та суботу.

Euromillions – шлях до успіху європейців.

Популярна грає є спільною для багатьох європейських країн. Лотерейний білет коштує 2,5 євро, а мінімальний виграш складає 4,2 євро за 2 вгаданих номери. Загалом у картці необхідно зазначити 7 цифр на 2 полях: 5 обрати з-поміж 50 та 2 «щасливі зірки» з 12. Попри зовсім невисоку ймовірність виграти головний приз (1: 139 838 160), нещодавно 19 листопада 2019 року пощастило жителю Великобританії, який зірвав 122 766 852 євро. Новий джекпот стартує з позначки у 17 мільйонів. Розіграші відбуваються щотижня – у вівторок та п’ятницю.

EuroJackpot – міжнаціональна лотерея Європи

Ще одна улюблениця багатьох європейців з вагомими джекпотами. Грати в EuroJackpot так само легко. Мешканці 18-ти країн-учасниць змагаються за джекпот у 90 млн євро. Вибороти його не так легко, як здається – ймовірність 1 : 95 344 200. Виграти мінімальний приз у 7,7 євро може лише кожен 42. Простий білет коштує 2 євро. Обрати в картці необхідно 5 номерів із 50 та два додаткових із 10. Тиражі відбуваються тільки раз на тиждень – у п’ятницю.

Супер Лото – українська альтернатива західних лотерей.

Лотерея має прості правила та найбільші в Україні джекпоти. Вартість білету стартує від 15 гривень. Щоб виграти джекпот у 28 мільйонів гривень, необхідно вгадати 6 номерів з 52. А ймовірність становить 1 : 20 358 520. За 2 виграних номери гравці отримують 20 гривень.  За статистикою спрацьовує кожна 8 ставка. Тиражі проходять два рази на тиждень – у середу та суботу.

В які лотереї грати українцям?

На перший погляд, відповідь вважається очевидною. Інтернет манить рекламою посередників, які обіцяють великі виграші. Новинні сайти підкидають статті про закордонних переможців. А тут, на батьківщині, лише 28 мільйонів, та й ті не даються за так. Для наочності склали для вас порівняльну таблицю.

Іноземні лотереїНаціональні Лотереї
+ Великі джекпоти, що досягають мільйонів доларів чи євро.+ Оператори мають українську ліцензію. Громадяни України можуть безперешкодно грати та отримувати виграші.
 + Великі призи других та третіх категорій у перерахунку на гривні.+ Більше шансів виграти, у порівнянні з іноземними лотереями.
+ Багатолітня історія гри.+ Великі, за українськими мірками, джекпоти.
 + Податки з виграшу залишаються в країні та йдуть на потреби української держави.
– Неможливість офіційно придбати лотерею.Не потрібно далеко їхати, щоб зіграти та отримати виграш. Купити білет можна онлайн. Джекпот видаються у центральному офісі УНЛ в Києві.
– Ймовірність виграти дуже низька.+ Гравці не сплачують жодних прихованих комісій. З виграшу сплачується тільки податок, встановлений державою.
– Великі відсотки посередників і відсутність гарантії їх чесності.+ Грає менша кількість гравців. А значить, менше шансів розділити виграш з іншими.
– Податки з виграшу залишаються у країні – організаторі лотереї.+ Нижча вартість білету.
– Для того, щоб купити білет по нормальній ціні та без перешкод отримати виграш, необхідно їхати в обрану країну– Менші джекпоти і призи інших категорій, в порівнянні з міжнародними лотереями.
 – Менша кількість гравців, що впливає на зростання джекпоту.

Популярні запитання гравців.

 • Якщо ви кажете, що у нас ймовірність виграти джекпот більша, чому його так довго ніхто не зриває.

Джекпот Супер Лото дійсно не давався до рук гравців давненько. Причин на те декілька. Не дуже велика кількість гравців. Порівняйте, населення США близько 333 мільйона осіб проти українських 42.  До того ж, популярність лотерей там значно вища. Більша кількість гравців – більше комбінацій – вище ймовірність виграти великі гроші. Та, на справді, й там джекпоти не надто часте явище.

 • Якщо ви кажете, що оператор сплачує податки, навіщо податки з гравця? За кордоном немає податків.

Це рішення українського уряду. Оператор лотерей ніяк не може вплинути на законодавство. Всі виграші у нашій країні підлягають оподаткування: 18 % податок з фізичних осіб та 1,5% – на користь армії. Загалом 19,5 %. На противагу – у тому ж США оподатковуються лише призи понад 5 000 доларів, та відсотки там більше – до 40% у разі поступового надходження грошей, та до 50% при рішенні забрати всю суму одразу. На не резидентів країни-організатора часто розповсюджуються додаткові вирахування.

У що грати, вирішувати тільки вам.

Пам’ятайте просте правило: щоб виграти у будь-яку лотерею, потрібно спочатку купити білет.

Коментарі

 1. УНЛ понизте цены на свои лотереи до 5грн и к вам потянуться игроки.Не каждый игрок может заплатить 15грн и не по карману каждому

 2. Верните старые числовые формулы для суперлото – 6 из 39 и для максимы – 5 из 42. Понизьте цены на билеты. Подайте петицию об отмене налогов с лотереи.

 3. Я вообще играю еще с начала 2000х, с перерывами, 15грн в нынешних реалиях это реально дорого. Вы сами это не понимаете? Джекпот не срывался уже сколько? Года 2-3? А раньше? Минимум 2 раза в год? Ни о чем вам не говорит? Во-первых, формула, чтобы вы не писали – 6 из есть только у нас, ничего тут вас не смущает? Статистика не работает в лотерее, шанс выигрыша тоже не так важен – ДОЛЖНО БЫТЬ 5 ИЗ, с доп кулькой, или без нее, но с меньшим джекпотом, не так важно. Ну и 15грн, это тоже большой минус. Системами уже особо не поиграешься. То что джекпот не срывался много лет не добавляет ни энтузиазма, ни веры новым, да и старым игрокам.

  1. Доброго дня! Лотереї з формулою 6 з … є у багатьох країнах, зокрема Канаді, Німеччині, Росії. Ймовірність виграти у Супер Лото значна вища, а ціна білетів нижча у порівнянні з багатьма європейськими та світовими лотереями. Візьміть ще й до уваги той факт, що в нашій країні грає значно менше людей, тому джекпоти ростуть повільніше і зривають їх рідше.

 4. Хоть я и угадал в Лото Максиме 4 из 5-ти номеров (получил примерно 700 у.е), но не очень уверен в честности проведения розыгрышей. Сомневающихся больше чем реальных игроков, как и тех, кто уверен в обмане. Причина сомнения непонятна. К УНЛ большая просьба быть более прозрачнее.

  1. Я вполне согласна с Виктором.
   1. Нет прямой трансляции “Онлайн”. Мы видим только результат розыгрыша, но не сам момент игры. Запись ролика с барабаном можно и смонтировать, или из нескольких вариантов выпадения шаров оставить необходимый вариант. Возможностей множество.
   2. Странным образом количество выигрышных билетов почти одинакова в каждом тираже +/-.

   1. Доброго дня, шановні гравці. Ми працюємо над онлайн-трансляцією розіграшів. Всі наші лотереї законні й проводяться під суворим наглядом Мінфіну. Кількість виграшів залежить від кількості гравців та вгаданих номерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *