Лото Бліц: швидкі виграші кожного дня.

Ви часто запитуєте: де можна спробувати та потренуватися. Перевірити нову ідею чи поєднання чисел, яке щойно побачили. Тираж Супер Лото чекати декілька днів, інші числові тиражні лотереї – щоденні. Розіграші Лото Максима, КЄНО та Лото Трійка проходять о 21.00 кожного дня. Та буває й це занадто довго. Адже кортить одразу все спробувати та витратити зовсім небагато.

Швидка тиражна лотерея Лото Бліц стане чудовим вибором. У чому її суть.

Як грати у Лото Бліц?

Це числова лотерея, що нагадує мініверсію КЄНО. Поле Лото Бліц складається з 20 відміток – від 1 до 20. Для гри обирають від 2 до 10 номерів та отримують виграш за вгадані номери.

Розіграші відбуваються що 5 хвилин без перерв та вихідних.

Тут немає фізичного лототрона та паперових білетів. Усе проходить в онлайн, але з чітким дотриманням правил та чинного законодавства. Генератор випадкових чисел кожен раз обирає 10 номерів. Ви виграли, якщо частина ваших чисел збіглася з вибором віртуального лототрона.

Як багато можна виграти у Лото Бліц?

Номінал базової ставки у Лото Бліц становить всього 50 копійок. За пів гривні ви можете обрати будь-яку кількість номерів у діапазоні від 2 до 10 й отримати за збіги базовий виграш згідно з табличкою.

Як і в класичному КЄНО, ставку Лото Бліц можна збільшувати у визначену кількість разів. Тобто ви самі регулюєте витрати та можливість виграшу. Доступні множники 2, 4, 10, 20, 40, 100 і 200. А значить максимальний виграш досягне 1 242 236 гривень. Приємна сума, яка одразу зробить вас мільйонером.

Переваги Лото Бліц.

Швидкі тиражні лотереї – новий тренд у країнах Європи та Америки. Це й не дивно, Лото Бліц має ряд переваг, які сприяють росту популярності.

  1. Розіграші кожні 5 хвилин без перерви не дадуть занудьгувати будь-де. Достатньо телефону (планшету чи ноутбуку) та інтернету.
  2. Можливість випробувати нові теорії, «розпробувати» лотереї завдяки низькій вартості та швидким результатам.
  3. Підвищений призовий фонд (до 80%).
  4. Високі ймовірності виграшу. Середня 1 : 6.38.
  5. Безліч варіантів гри у межах однієї лотереї. Ви самостійно обираєте кількість номерів та суму ставки.
  6. Зрозумілі правила. Немає загадкових бонусів, що стоять на заваді головного призу.
  7. Доступність гри. Ціна ставки стартує з 50 копійок.
  8. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

З чого почати виграші у Лото Бліц?

Увійдіть у свій чинний кабінет на сайті УНЛ чи зареєструйтеся, якщо досі не зробили цього. Завчасно поповніть рахунок. На нашому ютуб-каналі можна переглянути детальні інструкції з приводу створення та поповнення особистого кабінету.

На головній сторінці сайту знайдіть табло зі Швидкими лотереями Бліц Лото або одразу переходьте за посиланням Лото Бліц.

Обирайте ставку, номери та тисніть «грати». Протягом 5 хвилин дізнайтеся результат.

Пишіть у коментарях, скільки вдалося виграти? Сподобалася гра?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *