Лотерейний гороскоп на осінь. Частина 2

Хочете виграти у лотерею уже у найближчий час? Для цього вам необхідний хоча б один білет і трохи удачі. Астрологи зазначають, що для українців кінець літа – початок осені надзвичайно врожайний час, а коли буде найсприятливіша лотерейна пора для певних знаків зодіаку розкажемо далі.

Зазначимо, що нещодавно ми вже опублікували лотерейний гороскоп на осінній період для Близнюків, Овнів, Стрільців, Раків, Скорпіонів, Водоліїв та Риб.

Сьогодні розкажемо про:

Тельці у другому півріччі 2022 будуть на роздоріжжі. Це стосується абсолютно кожної сфери життя, де є вибір між «почути серце» або «послухати мозок». Який робити вибір – це лише ваше рішення, але цей вибір точно не дасть вам сумувати чи шкодувати про щось. Тож швидше оберіть кілька лотерейних ставок у  Супер ЛотоЛото МаксимаКЄНО чи Лото Трійка.

Козерогам вдасться досягти стабільного доходу, хоч і не одразу. Осінню на них чекає багато позитивних моментів у роботі та сімейному житті. Також представників цього знаку очікують приємні сюрпризи, хтозна, можливо це виграш в лотерею.

Дів осінь випробовуватиме на міцність, що принесе їм корисний досвід. Представники знаку можуть сподіватися на доленосні знайомства. Не відкидається й можливість отримання неочікуваного подарунка чи виграшу.

Терези повинні постаратися максимально, щоб потрапити у потік талану та везіння. Успіх залежить від того, наскільки вони активні у спілкуванні та здатні використовувати загальний сприятливий потенціал періоду. У результаті найактивніші представники знаку Терези можуть бути успішними.

Левам астрологи прогнозують потік везіння після 20 грудня 2022 року. Леви можуть досягти успіху, якщо проявлятимуть себе, надихатимуть інших на активні дії. Тоді у представників вогненної стихії буде присутня мотивація, і вони набудуть незалежності, яка допомагає реалізувати свій талант.

Бажаємо вам сприяння зірок та максимум удачі.

Нагадаємо, що, граючи у всі лотереї УНЛ, ви допомагаєте ЗСУ, адже весь прибуток компанія перераховує на потреби армії.

Юлія Паламарчук

Про Юлія Паламарчук

Редактор блогу Української Національної Лотереї з 2022 року. До УНЛ довгий час працювала у сфері медіа, має досвід роботи з освітніми та юридичними платформами. В УНЛ відповідає за зв’язки з медіа та громадськістю, підготовку важливих лотерейних новин та матеріалів, які допоможуть розібратися в усіх тонкощах лотерейних стратегій. Також аналізує та оприлюднює результати усіх виграшів та веде комунікацію з переможцями, саме тому знає усі секрети лотерейних перемог з перших уст.

Переглянути всі матеріали від Юлія Паламарчук →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *