Лотерейний гороскоп на 2022 рік

Відомо, що виграші головних призів в лотереях багато в чому залежать від удачі. Тому звичним є той факт, що гравці в числові лотереї звертають увагу на лотерейні гороскопи. В астрології за фінансове становище в житті людини відповідають наступні планети – Венера (розкіш і комфорт), Юпітер (символ багатства), Меркурій (успіх в бізнесі) та Плутон (достаток та процвітання). Що ж прогнозують ці планети для гравців в лотереї?

Лотерейний гороскоп на 2022 рік

Овен (21 березня – 20 квітня)

Цього року фінансове становище гравців Овнів покращиться. Подумайте над тим, щоб спробувати грати в іншу лотерею. Наприклад, якщо ви є прихильником Супер Лото, спробуйте зіграти в Лото Максима чи КЄНО. Головне – грати сміливо. Овни можуть виграти великий приз на початку року. Активна енергія Тигра допоможе їм здійснити плани, пов’язані з грошима та житлом.

Тілець (21 квітня – 20 травня)

Ваша активність у грі в лотереї буде приголомшлива! Представникам цього знаку вдасться виграти чималенькі призи. Ключ до успіху в 2022 році – знайти свою улюблену лотерею. Тимчасові невдачі вас не зупинять, в цілому вам буде щастити протягом року. Тільцям необхідно уникати ризикової гри у період із серпня по жовтень.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

У 2022 році Близнюкам вистачатиме грошей. Після березня у них з’явиться несподівана фінансова вигода та можливість заробітку з кількох джерел. Можливо, це будуть виграші в лотерею.  Найбільш вдалий період – літо. Тому, якщо ви планували в цьому році серйозну гру, то краще зробити це в літні місяці. Спробуйте в цей період створити синдикат і разом з колегами зіграти в лотерею.

Рак (22 червня – 22 липня)

У 2022 році Раки будуть добре працювати, щоб покращити своє фінансове становище. Завдяки особистим якостям їм вдасться накопичити капітал для нащадків, принаймні закласти для цього фундамент. Все вказує на те, що у Раків великі шанси зірвати джекпот. Активно грайте навесні та восени, влітку краще зробити перерву, або ж зменшити кількість комбінацій в лотереях. Пам’ятайте, рік Тигра буде більш вдалим, ніж попередній рік Бика.

Які планети сприяють виграшу в лотерею

Лев (23 липня – 22 серпня)

Льви зможуть досягнути поставлених фінансових цілей. Вони зможуть отримати прибуток із додаткових джерел, таких як спадок або лотерея. Удача буде на вашому боці переважно влітку та восени. Зосередьтесь на грі в ті лотереї, в яких на той момент буде найбільший джекпот. Цілі, які ви поставите на початку року, почнуть здійснюватись влітку. При цьому астрологи рекомендують обережно грати в лотерею на велику суму або вкладати гроші в нерухомість. Тут краще діяти за принципом «тричі зміряй, а раз відріж».

Діва (23 серпня – 23 вересня)

Рік Тигра буде неоднозначним для Дів. Їм треба виробити стратегію гри в лотерею і після цього впевнено йти до омріяного виграшу. Період великих призів у представників цього знаку очікується з початку весни, але найбільш сприятливий час – з 11 травня по 27 жовтня. До речі, великі шанси отримати виграші за лотерейними білетами, які подарують вам друзі.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Багато в чому фінансовий добробут Терезів залежатиме виключно від них самих та, зокрема, їхнього терпіння. Адже виграш джекпоту – це справа не одного розіграшу. Якщо ви скористаєтесь порадами мудрих людей, то уникнете небажаних витрат. Обережно грайте на великі суми в березні. У квітні Терезів чекають несподівані виграші. А у липні сміливо застосовуйте свої стратегії або системну гру. Найбільш вдалу гру в лотерею цього року слід очікувати у квітні-травні та листопаді-грудні.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

В рік Тигра потік грошей Скорпіонам буде плавним, прибутки збільшаться. Вам вдається інтуїтивно визначати в яку лотерею зараз грати і які номери зазначати на білеті. Проте Скорпіонам буде складно заощадити гроші. Їм необхідно уникати великих витрат протягом першої половини року.

Гороскоп - виграші в лотерею

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Це ваш рік! У народжених під цим знаком очікуються великі виграші у березні-квітні та влітку. Ваше фінансове становище покращиться: в сумі за рік ви будете в «плюсі». Але астрологи застерігають від нерозважливих великих витрат.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Великі виграші очікуються у лютому-березні. Представникам цього знаку бажано цього року спланувати свій бюджет на гру. Влітку є певні ризики, тому краще не витрачати великі суми. Краще спокійно йти до свого омріяного джекпота. До речі, астрологи радять спробувати зіграти в іншу лотерею, якщо ви ще не робили цього.

Водолій (21 січня – 18 лютого)

У Водоліїв очікується стабільний дохід від гри в лотерею. Астрологи не радять в рік Тигра грати в систему на 10-12 номерів. Найкращий варіант – гра в синдикаті. Не розпорошуйтесь на всі лотереї одночасно. Влітку та восени будуть стабільні виграші в лотерею з очікуваними результатами.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Цей рік буде багатий на неочікувані виграші. У березні та квітні Рибам варто подумати щодо підвищення шансів зірвати джекпот. Головне – не лінуватись і виробити свою фірмову стратегію виграшу в лотерею. У вас це має вийти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *