Як і кому вигравати у Бліц Лото: китайський гороскоп.

А ви знаєте, що спільного у лотереї та гороскопу? Як не дивно, їх об’єднує не тільки країна походження, а й час виникнення. Розквіт Китаю за Ханської династії подарували світу КЄНО, астрологію 12-ти річного циклу, відому китайську медицину тощо. Може тому багато гравців і прислухаються до порад зірок чи «Книги змін».

Цього разу ми підготували вам особливий гороскоп з порадами для гри у швидкі лотереї Бліц Лото.

Рік Щура або Миші.

Він триває зараз, тому й почнемо з нього. Усі люди, які народилися у 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, належать до цього знаку. Народжені під цим знаком прагнуть успіху за будь-яку ціну. Вони швидко стать душею компанії, організатором, лідером. У справах Щури енергійні та наполегливі, амбітні та цілеспрямовані.

Люблять жити сьогоднішнім днем, але ніколи не забувають про майбутнє. Завжди знають, чого хочуть від життя.

Пропонуємо випробувати свою удачу у швидкій лотереї Кеш Лото. Зрозумілі правила, що не заберуть багато часу від звичних справ, лаконічний дизайн, що демонструє гроші й успіх, та великі виграші заслуговують уваги. Спробуйте максимальну ставку, щоб отримати найбільший виграш.

Рік Бика

Візьме віжки правління зовсім скоро – у 2021 році. Під цим знаком народилися люди у 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985 та 1997. Такі люди розсудливі та самостійні. У компанії вони скоріше авторитети, чию думку поважають, ніж лідери. Справи звикли доводити до кінця й не розкидатися обіцянками. До душі стабільність та консерватизм. Інші тягнуться до них, відчуваючи його силу та міць.

Бики – практики, які не будують повітряних замків, а складають плани й дотримуються їх. Відповідальність, чесність та врівноваженість роблять їх хорошими партнерами і працівниками.

Класика лотереї – Міні Кєно зможе задовольнити вимоги гравця, народженого у рік Бика. Багаторічні традиції давньої китайської лотереї збережені й у швидких тиражах. Починайте з невеликої ставки та рухайтесь до перемоги. Відшукайте власну методику та вигравайте до 2,5 мільйонів гривень.

Рік Тигра.

Він супроводжував такі роки: 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998. Вони лідери та бунтарі. Тигри живуть за власними законами, слухаючи веління серця. Люблять шукати нові шляхи, бути відкривачами. Усі їх слова щирі та палкі, в них легко повірити. Тигри звикли отримувати все або ж нічого.

Вони занадто прямі у висловлюваннях. Необережні різкі слова часто завдають болю. Люди – тигри правдиві та справедливі, не можуть терпіти брехні від інших. Вміють нестандартно мислити, часто вчиняють різко та необдумано.

Гравцям, народженим у ці роки, рекомендуємо швидку лотерею Балунс. Тут не потрібно розробляти стратегію, проте яскравий дизайн та швидкий результат принесуть багато позитивних емоцій. Щоб отримати насолоду від тиражу та великих виграшів, робіть одразу підвищені ставки. Ви ж пам’ятаєте: все або нічого.

Рік Кролика (або ж Кота)

Припадав на такі роки: 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999. Такі люди можуть справити гарне враження і влитися у будь-який колектив. Зазвичай, у них налагоджений спосіб життя. Вони доброзичливі та щирі, мають багато «гарних» рис, які можуть вдало застосовувати у потрібний час у потрібному місці.

Кролики не люблять агресію, мають охайний вигляд та поважну поведінку, намагаються уникати конфліктів, завжди готові до компромісів. До всього Кролики мають неабиякий комерційний хист.

Лото Бліц – швидка гра із чіткими правилами має сподобатися поміркованим Кроликам. Можна почати з невеликих ставок і чисел, поступово збільшуючи оберти. Класика КЄНО у спрощеному варіанті – чудова нагода протестувати стратегії перед великою грою.

Рік Дракона

У цей рік народилися люди в 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000. Вони неймовірно сильні та яскраві особистості. Вони не можуть залишатися непоміченими завдяки своїй фантазії, енергії та нестандартному погляду на життя. Дракони завжди опиняються у гущині подій. У них добре почуття гумору та тисячі історій про запас.

Дракони щирі у своїх симпатіях та антипатіях, не вміють будувати потаємні плани та отримувати користі з невдач. Вони просто живуть повноцінним життям. Однак нерідко такі люди стають об’єктами заздрощів та пліток. Та попри все потенціал Драконів не знає меж, вони вміють досягати свого.

Шанс Лото – швидка лотерея з простими правилами знайде прихильників серед гравців-драконів. Щоб виграти приємні гроші необхідно вгадати всього 3 числа. Скоріше робіть ставку і насолоджуйтесь моментом виграшу. Тиражі проходять цілодобово, а значить можна розважатися будь-коли.

Рік Змії

Припав на 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001. Люди, народжені у ці роки, прагнуть досягнути мету за будь-яку ціну. Неважливо, якої сфери життя це стосується – робота, дружба, любовні взаємини. У товаристві Змія демонструє бездоганний смак та виважені манери. Вони завжди тактовна, та попри це має надміру високі вимоги до себе та оточення. Не зносить пустих балачок.

Зазвичай, Змія стримана навіть у відносинах з близькими. Все своє життя вона здатна присвятити одній ідеї, одній роботі, одній людині. Звикла довіряти своєму чуттю, інтуїції. При цьому вона має чіткий та ясний розум, приймаючи зважені рішення.

Бабл Бол – швидка гра для інтелектуалів, яка неодмінно причарує Змію. Скільки варіантів, щоб перевірити свою інтуїцію: можна обирати групу чисел, просто колір чи парність, а можна спробувати вгадати конкретне число. А ще до цієї гри чудово пасує Мартінгейл.

Рік Коня

Пройшов у 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002. Люди, що народилися у цьому році, вміють отримувати задоволення від життя. Намагається завжди бути у гущині подій. Він завжди у нетерпінні та поспішає в те місце, де його зараз немає. Коні полюбляють яскраві видовища та бурхливі розваги.

У компанії такі люди завжди багато та жваво говорять, привертаючи увагу. Разом з тим уміють добирати важливі слова для втіхи та розради. Коні потребують багато грошей для створення комфорту навколо себе та повноцінного яскравого життя.

Емоції гри Дикий Захід захоплять Коней, даруючи і гроші, і видовище. Багато варіантів ставок та водночас прості і зрозумілі правила. До того ж не потрібно довго очікувати результат. Дійте швидко: визначте розмір ставки, оберіть з-поміж чорного та червоного, парне значення чи навпаки, проявіть високу майстерність – та вгадайте одразу число!

Рік Кози (або Вівці)

Управляв такими роками: 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003. Таким людям практично неможливо відмовити. Вони точно знають, в які двері стукати, що робити і говорити, щоб отримати бажане. Не будують хитрих планів та не плетуть інтриг, а просто вміють подобатися. У товаристві виглядають чарівно. Зазвичай мають художні таланти.

Та це все не означає, що у Кіз поступливий характер. Вони можуть спізнюватися, забувати про час, капризувати та прискіпуватися до навколишніх. Однак більший час все ж демонструють оптимізм. І головне – ніколи не удають, що їм не потрібно товариство. Вони потребують людей, порад, уваги, любові.

Лото Бабл – гра з яскравим дизайном, що навіює чудові дитячі спогади свята. Прості правила та приємна візуалізація дарують затишок та комфорт. Гравці, народжені у рік Кози, неодмінно оцінять переваги та отримають незабутні враження.

Рік Мавпи

Керував у 1920, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992 роках. Для народжених під знаком Мавпи життя – суцільна гра. Такі люди кмітливі, швидкі, звикли грати лише за своїми правилами. Мавпи можуть виглядати несерйозно, але за безтурботною зовнішністю сховано допитливий та спостережливий розум.

Мавпи завжди у центрі уваги, мають відмінне почуття гумору. Не багатьом відомі справжні цілі мавп. Вони вміють за потреби плести інтриги, однак надають перевагу простішим рішенням. Звикли тримати ситуацію під контролем, однак не вміють, зазвичай, накопичувати капітал, триматися великих цілей.

Мульти КЄНО – інтелектуальна швидка гра, в якій гравці, народжені у рік мавпи, на повну проявлять свої інтелектуальні здібності. Багаторівнева гра зі стратегічними рішеннями у межах 5 хвилин. Розробіть власну методику та виграйте до 5 000 000 гривень.

Рік Півня

Мав владу у 1921, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993 роках. У житті людей, народжених у ці роки, часто буває багато злетів і падінь, але вони завжди вірять у власні сили. Люблять спілкуватися та вміють себе презентувати, розхвалюючи власні здібності. Але разом з тим вони правдиві та прямі.

Впевненість у собі – сильна і водночас слабка сторона півнів, оскільки переходить часто у надмірну самовпевненість. Це штовхає на безглузді вчинки, не вміння вчасно поступитися. Попри це, упевненість півня часто передається оточенню, надаючи чимало переваг при перемовинах чи, приміром, під час влаштування на роботу.

Лото Гол – чудова динамічна гра, яка поєднує адреналін футбольного матчу та випадковість лотерейного результату. Чудова нагода перевірити свою впевненість та виграти до 180 000 гривень.

Рік Собаки

Тривав у 1922, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994 роках. Такі люди чесні та сміливі, не можуть терпіти несправедливості навколишнього світу. Завжди готові стати на захист слабшого та меншого. Відповідальні. Народжені у рік Собаки, найкращі друзі. На них завжди можна розраховувати у будь-якій ситуації.

Собаки мають яскраву уяву, можуть пройнятися чужими справами та взяти їх близько до серця. Такий характер дуже зручний для близьких, але приносить страждання самим собакам. Відповідальність, працьовитість, любов до своєї справ роблять цих людей найкращими працівниками, у томи числі й на керівних посадах.

П’ятий елемент – яскрава гра для відпочинку від буденності гравців, які народжені у рік Собаки. Пориньте в атмосферу гармонії природи, сміливості та сильних почуттів. Вгадайте елемент – множник та виграйте до 500 00 гривень.

Рік Кабана (або ж Свині)

Проходив у 1923, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995 роках. Люди, народжені у рік Кабана, живуть без поспіху. Перед прийняттям рішення зважують всі за і проти, щоб виключити не потрібний ризик. Але, коли рішення вже ухвалене, Кабани діють рішуче. Вони налаштовані на перемогу і не звикли відступати.

Внутрішня міць, сила волі, наполегливість – сильні якості Кабанів. Проте вони не звикли їх демонструвати всюди. У повсякденно житті Кабани енергійні, полюбляють товариство та дружні компанії, доброзичливі та вміють прощати. Терпляче зносять недоліки інших. Працьовитість та старанність роблять таких людей гарними працівниками. 

Спадок Богів – швидка лотерея з додатковими можливостями виграшів. Можливість виграти до 800 000 гривень з мінімальним ризиками – чудова нагода зіграти для гравців, народжених у рік Кабана. Для досягнення максимальних результатів рекомендуємо спробувати Мартінгейл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *